Астрологія

Представницям яких шести знаків зодіаку не дано стати хорошими дружинами

Характер людини багато в чому залежить від знаку зодіаку. Як відомо, у кожного свої недоліки, але все ж таки для якоїсь певної сфери одні підходять менше, інші більше.

Під якими ж знаками народжуються найгірші дружини?

Овен

Починає список найгірших дружин Овен. Вона любить роль глави сім’ї і не вважає, що самота — така вже тяжка доля.

Від чоловіка вимагає безстрашності та цілеспрямованості, оскільки наділена цими рисами сама. Якщо чоловік не відповідає вимогам, вона починає його перевиховувати.

Близнюки

Жінка-Близнюки дуже прониклива, не варто навіть намагатися обдурити її, що їдете на рибалку. Вона відразу зрозуміє, що насправді ви плануєте візит до коханки.

Так само добре вона бачить переваги та недоліки партнера: вдатися тим, ким не є насправді, з нею не вдасться. А це дуже тяжко для чоловічої психіки.

Стрілець

Жінка-Стрілець категорично не бажає стояти біля плити та наводити в будинку чистоту.

 

Читайте також: Чому при смаженні млинців сохнуть краї: прикра помилка недосвідчених господинь

 

Все це вона намагається перекласти на плечі чоловіка, зовсім не зважаючи на його думку. А що не по її — тут же розлучення!

Лев

Лев посідає третє місце рейтингу поганих дружин. Дружина-Левиця вимагає фінансових вкладень, що відповідають її королівській величі.

Можна, звичайно, і розлучитися, але після Левиці всі інші жінки здаються блідими та прісними.

Риби

Риби – на другому місці в списку найгірших дружин. Їхній настрій та прихильність до чоловіка безпосередньо залежать від його гаманця.

Якщо гаманець буде недостатньо сповнений, довго чекати Риби не стануть: вільнуть хвостом і розтануть у блакитній далечіні.

Скорпіон

Очолює рейтинг найгірша дружина – Скорпіон. Її чоловікові доведеться звикати до контролю та підпорядкування, боротьба за звання глави сім’ї закінчиться для нього лише депресією.

Крім того, хоча у цієї жінки досить високі вимоги і до самої себе, але до чоловіка ще вище.

Вона виводитиме щоденними лекціями з самовдосконалення, а якщо побачить, що вони не допомагають, піде до іншого.

Вам також має сподобатись...