Новини

Представники Ердогана вважають забаганки РФ щодо ОРДЛО та Криму нездійсненними

Представник президента Туреччини Ібрагім Калін заявив, що вимоги Володимира Путіна щодо визнання Україною “незалежності” ОРДЛО, а Криму – російським, є максималістичними і такими, які не можуть бути реалізованими.

– Це червоні лінії для українців у Криму та на Донбасі, і це правильно, бо вони безпосередньо стосуються територіальної цілісності та суверенітету України.

Ми не визнали анексію Криму, як і решта світу. Навіть Китай не визнав анексію Криму… Їм (росіянам) справді слід сформулювати якісь інші пропозиції.

Туреччина також запропонувала виступати посередником між Росією та Україною та провела кілька зустрічей, у тому числі 10 березня – між міністрами закордонних справ України та Росії.

 

Читайте також: Гідність, яка дарує свободу

 

До того ж, Калин заявив CNN, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган передав Москві послання, в якому закликає переговорні групи вирішити остаточні питання, щоб перейти до зустрічі на рівні керівництва країн – між президентом Володимиром Зеленським та президентом Володимиром Путіним.

“Президент Зеленський готовий зустрітися з президентом Путіним, це президент Путін досі не дав згоди. І наш президент сказав: я готовий сприяти зближенню вас двох, у Туреччині чи ще десь… Ми віримо, що лише завдяки цій зустрічі ця війна завершиться.

Безумовно, президент Путін прислухається до президента Ердогана, його порад, його ідей та пропозицій. На їхню думку, можна зрозуміти, що вони не довіряють більшості країн НАТО, не хочуть більше з ними розмовляти, правильно це чи ні.

Але реальність така, що хтось має говорити із російською стороною, кому росіяни теж можуть довіряти. Інакше ця війна може тривати місяцями, роками, і світ не може дозволити собі ще одну затяжну війну, і, звісно, ​​ми не можемо дозволити собі ще одну холодну війну ” .

Вам також має сподобатись...