Шоу-бізнес

Полякова емоційно звернулася до Кіркорова, який підтримав Медведчука

Українська співачка Оля Полякова записала емоційне звернення до свого вже колишнього друга, російського співака Філіпа Кіркорова.

Записати таке відео співачку спонукав нещодавно опублікований пост артиста в Instagram, де він підтримав куму Путіна – Оксану Марченко та нардепа Віктора Медведчука, якого вдалося затримати СБУ.

Полякова розповіла Кіркорову, що Медведчук упродовж багатьох років обкрадав українців:

“Філіп, я так довго чекала, коли ж ти порушиш мовчання. Майже два місяці я думала, коли ти проявишся і з чим. І тут ти пишеш цей текст, де підтримуєш Медведчука. Тобі шкода кого? Злочинця? Колаборанта, зрадника?

Людину, яка безпосередньо причетна до всіх жахів, які впали на мою країну. Медведчук же ніколи не займався бізнесом, завжди тільки політикою. При цьому він був одним з найбагатших людей в країні, найбагатших яхт світу. Усі ці мільярди він десятки років крав в українців”, – каже Полякова.

Артистка наголосила, що і кума свого Путіна Медведчук також неодноразово обкрадав:

“А ще він крав гроші, які йому виділяв його кум Путін для того, щоб тут формувати п’яту колону, яка підтримувала політику Росії. На його руках кров тисячі українців та росіян. Ти підтримуєш убивцю “.

Розповіла Полякова Кіркорову та про його подружку Оксану Марченко, яка раптом заговорила, коли її чоловіка схопила СБУ:

“Так і не звернулася за весь час до свого народу, до українців з підтримкою. Вона так само не звернулася до свого кума Путіна, щоб той припинив вбивати та руйнувати її країну. А зараз ця лицемірна паломниця у хустці звертається до турків, не до українців .Тобі її шкода?..

А український народ, який носив тебе на руках, набивав тобі зали, співав твої пісні, любив тебе.Тобі їх не шкода? Тих твоїх шанувальниць — молодих та старих, кого фізично тисячами вбиває твоя країна. Вбиває та гвалтує жінок , дітей, стирає з лиця землі російськомовні міста, де звучали, блін, твої пісні. Куди ти так мріяв повернутися і де ти так боявся, що тебе забудуть”, – звертається до Кіркорова артистка.

До речі, вона дорікнула виконавцю в тому, що він, який нібито так цінує людські стосунки, жодного разу за цей час не поцікавився, як вона та її діти.

“Ти пишеш, що для тебе цінність – людські стосунки? Ну, давай почнемо з мене і з моїх з тобою стосунків. Не говоритиму, що ти жодного разу не написав мені за цей час, не поцікавився, як я, як мої діти”, – наголосила Оля.

Згадала вона і торішній виступ у Дубаї, де Кіркоров влаштував перформанс дружби з Поляковою.

 

Читайте також: Нові санкції ЄС проти Росії націлені на “Сбербанк” – Глава Єврокомісії

 

“Нагадаю тобі, що рік тому ти мене підставив, коли запросив мене на виступ у Дубаї. І з концерту влаштував фарс дружби та об’єднання наших народів. Товкал промови, махав прапорами. Я тоді промовчала, виправдовувала тебе. Думала, що це ти за щирістю, через незнання. Ні. Ти все розумів. Ти все розумів тоді і все розумієш зараз”, – уклала Оля.

Полякова зазначила, що їй соромно через те, що вона хотіла дружити з Кіркоровим. І що вона себе зневажає за те, що обманювала себе:

“Якщо раніше для мене ти був прикладом особистості, справжньої зірки, що стоїть над обставинами, над владою, над багатством, який може бути моральним орієнтиром для мільйонів своїх шанувальників, який каже правду, визнає помилки.

То сьогодні я бачу людину, яка не здатна на більше , ніж написати пост на підтримку зрадника, злодія та брехуна.

А, забула, ще й мільярдера. Мені соромно, що я рівнялася на тебе. Мені соромно,що я хотіла дружби з тобою. Я зневажаю себе за те, що я себе обманювала. Але я отримала урок. Ми всі отримали урок”, — підкреслила Полякова.

Відео можна переглянути нижче.

Вам також має сподобатись...