Новини

Подоляк розповів про підготовку мирної угоди та зустрічі Путіна із Зеленським

Узгодження спірних моментів на переговорах з Росією для укладання мирної угоди може зайняти від кількох днів до півтора тижня, після чого розпочнеться підготовка можливої ​​зустрічі президентів України та Росії. Про це в інтерв’ю WP Wiadomości розповів радник голови Управління президента України Михайло Подоляк.

Подоляк зазначив, що Україна не просто підписує договір, а хоче розробити конкретний механізм, який гарантуватиме її безпеку в майбутньому.

“Поки що і російська, і українська делегації стоять на своїх позиціях. Узгодження спірних моментів може зайняти від кількох днів до півтора тижня. За цей час ми маємо наблизитися до укладання мирної угоди”, – сказав він.

Подоляк зазначив, щойно роботу над договором буде завершено, буде розпочато організацію зустрічі президентів України та Росії.

 

Читайте також: Канада продовжує розширювати санкції проти режиму Лукашенка за підтримку російської агресії

 

“Це відбудеться найближчими тижнями. Втім, місце для нас не має значення. Це може бути будь-де, крім Росії”, – зазначив він.

За словами Подоляка, мирна угода враховуватиме насамперед інтереси України, яка зазнала величезних втрат через вторгнення Росії.

Щодо майбутніх відносин з РФ після укладання мирної угоди, то Подоляк зазначив, що не можна буде повернутися до минулого і говорити про “братні народи”.

“Мости підірвані. Ми створимо міцний кордон і ставитимемося до Росії так холодно, як на те заслуговує країна, яка вторглася в наш будинок, щоб убити нас”, – сказав він.

Вам також має сподобатись...