Новини

Подоляк прокоментував рукостискання делегації РФ

У результаті переговорів української та російської делегації поки що немає фінального документа, бо РФ недооцінила Україну та президента Володимира Зеленського.Про це повідомив радник голови ОПУ, член української делегації Михайло Подоляк на брифінгу у Львівській ОДА

За тим, що повідомив Подоляк, зрозуміло: переговори з росіянами відбуваються у робочій атмосфері, проте сторони один одному висувають зустрічні претензії.

Ми аналізуємо краще, ніж росіяни. Ви ж бачите за моделлю поведінки Давида (Арахамії) і моєю, що з нами не дуже можна розмовляти з позиції сили.
Тому, як не дивно, була дуже конструктивна ситуація, коли ми розмовляли. Була претензія з одного боку, ми висували свої претензії.

 

Читайте також: У двір президентської дачі впав уламок ракети. Реакція Зеленського

 

Під час цього брифінгу журналісти також запитали радника голови ОПУ, для чого делегація України потиснула руки членам російської делегації, називаючи їх “вбивцями”.

“Давайте ми результат дамо, а не гратимемо. Ну давайте я прийду на переговори і скажу: “Хлопці, ви вбивці”, розвернувся і пішов. Ви мені скажете “Спасибі”.

У мене люди гинуть. Давайте без великого пафосу. Давайте будемо доводити, що розуміємо все, а не говорити: “О, вони потиснули руки, кінець світу”. Ні. Хочете я ще раз тисну руки, якщо отримаю коридор до Харкова, щоб вивезти дітей? Я це зроблю.

Вам також має сподобатись...