Новини

Макрон та Шольц висловилися щодо трагедії у Бучі

Лідери Франції та Німеччини в неділю, 3 квітня, зробили заяви про масові вбивства росіянами мирних жителів Бучі та інших окупованих міст та сіл.

Зазначимо, що вони – обидва політики, які досі намагаються зберегти контакти з РФ і час від часу проводять телефонні переговори з Путіним. Опублікували свої повідомлення одночасно, хвилина за хвилиною: о 16:43 за Києвом.

Частково подібний також їх зміст.

“Фото, які надходять з Бучі, звільненого міста під Києвом, нестерпні. На вулицях сотні боягузливо вбитих мирних жителів”, – написав президент Франції Емманюель Макрон.

“Страшні та жахливі кадри доходять до нас з України. У Бучі розстрілювали мирних жителів, у тому числі жінок, дітей та літніх людей”, – написав федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.

 

Читайте також: У США вважають, що війна РФ в Україні “далека від завершення”

 

Шольц наголосив, що йдеться про наслідки дій армії РФ, оскільки “Буча ще кілька днів тому контролювалася російськими військовими”. Він також наголосив, що міжнародні організації мають отримати доступ до цих територій, щоб документувати злочини.

Макрон скористався нагодою, щоб висловити “співчуття жертвам та солідарність з українцями”.

Обидві керівники держав наголосили на необхідності розслідувати бучанську трагедію.

“Ми повинні невпинно розслідувати злочини російських військових та притягувати винних до відповідальності”, – заявив Шольц.

“Російській владі доведеться відповідати за ці злочини”, – доповнив Макрон.

Вам також має сподобатись...