Лайфхаки

Допомога від міжнародних організацій у “Дії” : хто отримає кошти

Фахівці Міністерства цифрової трансформації готують нові послуги для користувачів мобільного додатку Дія. Зокрема йдеться про можливість подання заяв на отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій.

Про це в ефірі телемарафону розповів Мстислав Банік, керівник розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації, передає Укрінформ.

Зараз ми працюємо над тим, щоб через Дію можна було подаватися на отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій урядів. Це зможуть зробити багато різних категорій наших громадян — і внутрішньо переміщені особи, які виїхали за кордон, і сім’ї з дітьми, і люди з інвалідністю, та інші, — повідомив Банік.

За його словами, у наданні різних видів допомоги зацікавлена велика кількість міжнародних організацій.

 

Читайте також: COVID-сертифікат, у якого закінчився термін, не зникне з “Дії”

 

Щоб спростити українцям доступ до цієї допомоги, буде розроблено новий сервіс — “все можна буде зробити в кілька кліків” замість “запуску онлайн-сервісів і збору купи паперів і копій для центрів надання адміністративних послуг”.

Також, за словами Баніка, працюють фахівці Мінцифри та над розробкою програми «Малюк у смартфоні».

Найближчим часом він не з’явиться, адже для його запуску потрібно розробити нову версію існуючого варіанта “єМалятко”, який є на порталі “Дія”, а не просто взяти готовий. Але певні напрацювання у нас уже є, ми обговорюємо їх із партнерами та Міністерством юстиції, — підсумував Банік.

Вам також має сподобатись...