Стосунки

Бажані кавалери: 14 якостей, які жінки цінують у чоловіках

Жінка жінці – ворожнеча, але… є якості у чоловіках, які майже ніяка жінка не залишить без уваги і які їй дуже сподобаються.

Часом трапляються чоловіки, на вигляд нічим не примітні, але які мають особливий шарм. Саме на нього реагують жінки.

Які ж ці «чарівні» якості чоловіків?

1. Відповідальність. Ця якість дуже важлива для будь-якої жінки, тому що вона все-таки слабша за чоловіка. Їй важлива його відповідальність, особливо при побудові сім’ї та спільного життя.

Багато чоловіків поводяться як діти, але це подобається далеко не всім жінкам. Той, за якого ти можеш поручитися, той більш бажаний.

2. Цілеспрямованість – ще одна важлива чоловіча якість. Вона важливо жінці для розуміння, чи буде чоловік успішний у житті та в особистих стосунках.

Якщо чоловік не має цілей у житті, якщо він просто пливе за течією, це може жінці не сподобатися. Адже не кожна жінка захоче бути матусею свого хлопця.

3. Вміння бути вірним своєму слову – ще одна ознака успіху чоловіка у жінок. Якщо він не кидає слів на вітер, якщо за його словами йдуть вчинки, це підбадьорює жінку.

4. Почуття гумору. Не обов’язково бути “упертим”, щоб сподобатися жінці. Звичайно, потрібно бути і цілеспрямованим, але потрібно знати і про свої слабкості та мати почуття гумору.

Інакше без цієї здібності або якості пара може зануритися в «побутові» та інші проблеми.

5. Щедрість. Це прямо-таки королівська якість. Часом чоловіки роблять зовсім не так – вони готові приймати подарунки від жінок, бути її «пасинком», почуватися слабшими.

Деяким чоловікам не судилося навіть сплатити рахунок у ресторані чи кафе, куди він прийшов разом зі своєю жінкою. У яке становище він її ставить?

6. Впевненість – важлива якість. За нею стоїть і надійність, і багато іншого.

7. Турбота про жінку, певна м’якість. Але вона лише прикрашає чоловіка. Якщо він не розуміє і навіть не цікавиться почуттями та думками своєї половинки, тоді стосунки рано чи пізно зіпсуються.

 

Читайте також: Як правильно смажити рибу: страва вийде ніжною, але з хрусткою скоринкою

 

8. Увага до своєї жінки. Якщо людина любить, вона повинна бути готова звертати увагу на кохану, дарувати їй подарунки, її балувати часом, робити щось для неї та свого сімейного вогнища.

9. Вірність – це ключ до успіху. Вона властива не всім чоловікам, але дуже цінна. Якщо жінка не впевнена у поведінці свого чоловіка, коли вона його не бачить, вона починає ставати смиканою та малопривабливою.

Невірність вдаряє по жіночності жінки. Вона має бути впевнена у ньому.

10. Чесність, відкритість, товариськість, веселість – це вже додаткові фактори, але вони теж можуть бути важливими у відносинах.

11. Духовність ще один важливий момент. Здавалося б, людина не повинна бути філософом або дуже розумною персоною, але той, хто дбає про свою душу і робить благородні вчинки – привертає увагу і жінок у тому числі.

12. Розум, доброта, сила також важливі якості. Тут навіть не потрібні пояснення.

13. Стійкість у житті. Це важлива якість для жінки в чоловікові, тому що саме його стійкість потрібна для побудови сімейного вогнища для того, щоб бути впевненою у майбутньому та сьогодні цінувати свого обранця.

14. Якщо людина не має охайності та почуття стилю, її не можна за це лаяти. Але якщо чоловік добре одягнений, відчувається його стиль – це надасть йому колориту.

Таким чином, якщо чоловік хоче бути затребуваним у жінок, якщо він хоче створити хороший союз із кимось, йому потрібно бути як чесним, так і вірним, мати як гідність, так і добре виглядати, бути адекватним.

Вам також має сподобатись...