Шоу-бізнес

Андрій Федінчік прокоментував скандал, у який нещодавно потрапив: “Я не вмію контролювати гнів”

Актор Андрій Федінчік, який зовсім недавно влаштував бійку у центрі Києва, опублікував відеозвернення у своєму Instagram, в якому прокоментував свою поведінку.

 

У відео український актор зізнався у тому, що не вміє контролювати гнів та вибачається за свою поведінку.

 

“Хочу звернутися до всіх і прокоментувати ситуацію, яка склалася навколо мене. Я не вмію контролювати свій гнів. Всі ті слова, які кричав в той вечір, — зрозумійте, коли людина кричить, що ненавидить весь світ, але ніхто йому нічого поганого не зробив — значать, щось категорично не влаштовує мене у самому собі. І всі ці слова я кричав самому собі. Мене це не виправдовує.

 

Читайте також: Як завжди все встигати. Правила успішних людей

 

Була і раніше така ситуація, це не вперше. Просто тоді обійшлося без бійок і будь яких пошкоджень. Але стан був такий же. Я не звернув на це увагу. Ти живеш, як нормальна людина, спілкуєшся. Сім’я, дім, робота. Потім бац — взрив. Прийшов час сказати собі, що я сам не справляюся. Сьогодні був у спеціаліста, я буду займатися цим питанням серйозно”.

 

У коментарях до цього ролика Андрія підтримали дружина Наталка Денисенко та акторка Ольга Сумська, додавши, що “зриви бувають у всіх”.

Вам також має сподобатись...