Шоу-бізнес

Alyosha і Тарас Тополя поділилися, як виховують трьох дітей

Як ми знаємо, зіркове подружжя Альоша і Тара Тополя успішно поєднує влаштування кар’єри та сімейного затишку, тож, пара є прикладом для багатьох українців.

Вони виховує трьох дітей — 8-річного Романа, 5-річного Марка і 1-річну Марію.

І своїми секретами виховання знаменитості розповіли у програмі “Світське життя”.

Як сказав Тарас Тополя, успіх у вихованні дітей полягає в тому, щоб мати поруч партнера, який завжди буде допомагати.  Отже, підтримка і взаєморозуміння є невід’ємною складовою щасливої ​​родини:

 

“Різні ситуації складаються, іноді “Тато року” виходить з себе, іноді заходить назад. У нас є певні правила, якщо, наприклад, Олена ставить у кут, або забирає планшет, або карає за щось, то тільки вона має право скасувати покарання, тобто я можу ходити вмовляти її, бути комунікатором.”

 

Одначе, порозумітися із трьома чоловіками в домі співачці іноді буває важко. Особливо, з молодшими Романом і Марком.

 

Читайте також: На концерті у Львові Святослав Вакарчук вперше прокоментував батьківство

 

Олена додає, що хлопці часом дуже пустотливі, тому над ремонтом в дитячій кімнаті вони не замислювалися і залишили синам місце для творчості:

 

“Ми спеціально в дитячій залишили нефарбовані стіни, а коли вони підростуть, тоді зробимо красиві стіни. Зараз же вони пописані, помазані й так далі. У маркерах, в якихось наклейках, на них відпрацьовують удари, все що завгодно. Навіть є вм’ятини у стінах.”

 

Звичайно, виховуючи трьох дітей, складно приділяти багато часу одне одному, тому навіть й кілька днів наодинці точно запам’ятовуються надовго.

Олена і Тарас Тополя недавно святкували 11-ту річницю стосунків, тож, і вирушили в романтичну подорож на самоті:

 

“Я люблю її та люблю наших дітей, і сам факт того, що ми спланували цю спецоперацію на 3 дні без дітей, тільки ми вдвох, це вже дуже класно. Ми були до того на Кіпрі майже 3 тижні, але відпочинок був специфічний, тому що з нами було троє дітей.”

Вам також має сподобатись...