Новини

5 Важливих деталей, які допоможуть визначити поганий салон або ж непрофесійного перукаря

Приходячи в салон краси, ми, звичайно ж, хочемо потрапити в руки професіоналів, які чітко знають свою справу і яким спокійно можна довірити свою зовнішність. Однак в реальності все не завжди буває так позитивно.

Ми вирішили розповісти вам, за якими ознаками можна визначити, що салон або перукар не надто дбає про свою репутацію та якість послуг, що надаються.

 

1.Майстер не пропонує подивитися на стрижку зі спини

По суті, цей етап не є обов’язковим. Однак, коли йдеться про короткі стрижки, в яких важливе виконання окантовки, або складне фарбування, то з боку майстра буде правильним запропонувати вам подивитися на себе зі спини,оскільки інакше адекватно оцінити результат просто неможливо.

 

2.Майстер не оцінює волосся перед роботою

Якщо перукар, ледь обмінявшись з вами привітаннями, відразу веде вас мити волосся або, наприклад, садить в крісло і тут же береться за справу – це поганий знак. Навіть у випадку, якщо ви прийшли просто злегка прибрати довжину. Консультація – один з найважливіших етапів вашого візиту до салону, завдяки якому встановлюється якісний контакт.

Під час такого попереднього діалогу майстер з’ясовує, чого ви точно хочете, а під час огляду волосся – як можна адаптувати це бажання під ваш конкретний випадок без шкоди для якості волосся і підсумкового результату.

 

3.Вам помили голову перед фарбуванням

Не мити голову перед фарбуванням і особливо знебарвленням – краще, що ви можете зробити для здоров’я свого волосся. Кожен хороший професіонал знає, що натуральні масла захищають шкіру голови і саме волосся від надто інтенсивного впливу агресивних хімікатів. Крім того, чисте волосся має розсипчасту структуру, і при певних техніках фарбування колористу тільки складніше працювати з таким матеріалом.

 

Читайте також: 5 Причин чому вам варто їсти солоні огірки і пити їх розсіл кожен день

 

Відповідно, якщо ваш майстер, незважаючи на ці факти, чомусь вирішив для початку вимити вам голову, то варто поставитися до нього з підозрою. Шкірний жир зовсім не впливає на процес фарбування і кінцевий результат, тому в такому підході абсолютно немає сенсу. Зате цілком нормальний порядок, коли після знебарвлення волосся миють і тільки потім приступають до тонування.

 

4.Інструменти не оброблені після попереднього клієнта

Ознакою недоглянутих інструментів є не тільки волосся на них від попередніх клієнтів. Засмальцьовані від косметичних продуктів ручки і зубці гребінців, забита пилом сітка вентиляційного отвору фена, скрипучі і тупі ножиці – все це вказує на те, що інструменти не обробляються належним чином.

Крім того, не дуже хороший знак, якщо інструменти скинуті в купу або, наприклад, гребінці зберігаються в одній підставці. Легко уявити, як майстер, розчесавши когось, може після використання засунути інструмент в цю ж підставку. І навіть якщо до цього всі гребінці були стерильні, після такого вчинку ситуація зміниться. Всі інструменти повинні проходити ретельну дезінфекцію.

 

5.Мелірування вийшло надто широким

Мелірування – досить тонка робота, в результаті якої волосся повинне виглядати природно, але стати трохи світлішим, структурованим і блискучим. Саме завдяки делікатності такого типу фарбування професіонали вважають його досить щадним. Будь-який вплив фарбувальних хімікатів на волосся завдає йому шкоди, але в цьому випадку він буде мінімальним, оскільки освітлюється невеликий обсяг волосся.

Саме тому, якщо світлі пасма в підсумку вийшли занадто широкими і відверто виділяються на фоні основної шевелюри, можна вважати, що ви потрапили в руки дилетанта. Кращим рішенням в даному випадку, як і при будь-якому невдалому фарбуванні, буде перечекати деякий час і потім перефарбуватися.

Вам також має сподобатись...