Шоу-бізнес

“Євробачення-2022”: Підтримка європеців та зміна образів Kalush Orchestra 

Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк розповів про підготовку до “Євробачення-2022”, яке цього року відбудеться у Турині.

У рамках промотуру до конкурсу хлопці вже відвідали Ізраїль та Нідерланди. У своєму номері для концертів Kalush Orchestra відмовилися від спецефектів, а на екрані замість графіки розмістили великий QR-код, де знаходиться вся інформація про допомогу Україні.

У Сніданку з 1+1 Олег Псюк розповів, що у Європі всюди відчувається неймовірна підтримка. Попереду на музикантів чекає виступ у Мадриді.

“У кожній країні ми допомагаємо Україні, розповідаємо про ситуацію та збираємо кошти. Підтримка європейців однозначно відчувається і від учасників, і від єврофанів. ЗМІ запитують про нашу ситуацію, всі викладають, постять”, – поділився музикант.

Щодо підготовки до “Євробачення” та можливої зміни образів, Псюк зазначив, що у півфіналі українців та всіх єврофанів чекає сюрприз, а зараз вони у промотурі виступають у старих костюмах.

“Нових костюмів ще немає, тому що вони у процесі виготовлення. Ми використовуємо зараз старі, багато робили з ними виступів раніше. Також ми б не хотіли ще показувати костюми, які будуть на самому “Євробаченні”. Тому слідкуйте за конкурсом – там ми будемо у нових образах”, – прокоментував лідер колективу.

 

Читайте також: Окупанти використовують українських дітей для розвідки позицій ЗСУ 

 

За ставками букмекерів, Україні прогнозують перемогу з рекордними показниками – 33%. До повномасштабного вторгнення країна була на 5-му місці у букмекерів. Це каже, що заявка подобається європейській спільноті, яка стежить за конкурсом.

Музиканти мріють, щоб у кожному українському місті був мир і зараз не думають, де б хотіли бачити “Євробачення-2023” в Україні.

Ведучі зі свого боку, у разі перемоги, запропонували провести конкурс у рідному місті Олега Псюка – Калуші. Лідер гурту прокоментував: “Це була б точно найбільша подія, яка відбувалася в Калуші”.

Перші репетиції учасників Євробачення у Турині розпочнуться 30 квітня, Україна виступить у першому півфіналі 10 травня під номером 6.

Вам також має сподобатись...