Стосунки

Як зберегти романтичні стосунки в секреті

Любовний союз – те, чим хочеться пишатися, про що хочеться творити поеми. Це все актуально у багатьох випадках, але не тоді, коли стосунки є таємними.

Такими вони можуть стати тоді, коли один із пари одружений, коли у когось релігія не дозволяє вступати в той самий статевий зв’язок без офіційної реєстрації стосунків. В окремих випадках та інші причини для скритності є.

Не настільки важливо, чому чоловік і жінка ховаються, їм важливо робити це вміло і грамотно, щоб не видати свою таємницю. Зберегти роман у секреті їм допоможуть деякі рекомендації.

Домовленості

Права та обов’язки, особисті межі – все це має бути зазначено заздалегідь.

Деталізація буде доречною, якщо стосунки треба будь-якою ціною зберегти в секреті. У такому разі краще перегнути палицю, ніж випустити щось із виду.

Канали зв’язку

Смартфон та основну електронну пошту, сторінки в соціальних мережах не можна використовувати для листування з таємним партнером. Краще використовувати програми, де є режим повідомлень, що зникають.

У такому разі прочитати листування та дізнатися про щось зайве ніхто не зможе.

Прикриття

Таємні партнери обізнані, що вони є такими, тому приховувати свої відносини вони будуть намагатися щосили.

Важливо заздалегідь проговорити те, що відводитиме цікаві очі сторонніх убік, що допомагатиме приховувати справжній стан справ. Це дозволить не виявитися розкритими.

Зустрічі

 

Читайте також: Як прокинутися без кави: 4 напої, які зроблять ранок бадьорим та добрим

 

Їх не можна призначати у місцях, де можна зустріти знайомих. Краще вибрати нейтральну територію для зустрічей або організовувати зустрічі вдома, якщо така можливість є.

У той же час сильно ховатися, шарахатись один від одного не слід, тому що це теж викликатиме зайві підозри.

Сліди

Зафіксувати пам’ятні моменти, сфотографуватися з партнером хотітиметься, але з цим бажанням треба боротися.

Найкраще події залишати в пам’яті, а не в смартфоні. У крайньому випадку те, що пов’язує з обранцем, слід ретельно ховати.

Шляхи відходу

Якщо чоловіка і даму запрошуватимуть кудись разом, то їм важливо заздалегідь придумати, як вони поводитимуться на заходах, чи взагалі вони погоджуватимуться бути на них.

Відмовлятися щоразу треба правильно, вигадувати логічні виправдання, а не банальні. У такому разі в секреті стосунки вдасться зберегти.

Таємним партнерам важливо пам’ятати, що їх можуть провокувати, змушувати у всьому зізнатися. Важливо стояти на своєму, не відповідати докладно на запитання скрупульозних співрозмовників.

Таким чином секрет таким і лишиться.

Вам також має сподобатись...