Новини

У Німеччині давали Україні “кілька годин” після вторгнення РФ, тому й не допомагали – посол

Після нападу Росії на Україну міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер заявив українському послу в Берліні, що Україні залишилося лише кілька годин, тому виступив проти постачання зброї Києву та відключення РФ від SWIFT.
Про це посол України у Німеччині Андрій Мельник розповів німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Мельник зазначив, що коли йдеться про німецьких політиків, він не робить різниці між партіями. Він проводить різницю між тими, хто серйозно ставиться до України, і тими, “хто тільки це вдає”.

Посол розповів виданню і про свої розмови із кількома німецькими політиками після російського вторгнення в Україну. За його словами, міністр фінансів Крістіан Лінднер сидів поряд з ним з “такою ввічливою усмішкою” і говорив так, ніби поразка українців уже давно вирішена наперед.

“У вас лише кілька годин”, – за словами Мельника, сказав йому Лінднер.

Міністр фінансів Німеччини, стверджує Мельник, заявив послу, що постачати зброю Україні або виключати Росію із SWIFT безглуздо.

 

Читайте також: Росія заявила, що вирішила “кардинально скоротити бойові дії” на двох напрямках

 

Натомість він хотів поговорити про окуповану Росією Україну з маріонетковим урядом РФ.

“Це була найгірша розмова в моєму житті”, – прокоментував Мельник.

Як відомо, ще до початку відкритого вторгнення РФ Німеччина виступала категорично проти постачання озброєння Україні, вважаючи, що це призведе до ескалації на Донбасі.

26 лютого Німеччина вперше дозволила третім країнам надіслати зброю в Україну, а потім розпочала і власні поставки.

27 березня посол Мельник відкинув запрошення президента Німеччини на “концерт солідарності” з Україною, назвавши такий захід образою для українців.

Вам також має сподобатись...