Новини

Подоляк розповів, коли переговори з РФ стануть легшими

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що усвідомлення Росією реального рівня власних втрат змусить її перейти до конструктивніших переговорів з Україною. Про це йдеться в інтерв’ю Подоляка німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За словами Подоляка, переговори зараз проводяться Україною для створення системи гарантій безпеки, яка неможлива без участі США.

“Україна наполягає на системі гарантій безпеки, до якої увійдуть країни, які готові надати ці гарантії, у тому числі й у військовому сенсі. Від цього залежить багато іншого”.

 

Читайте також: Росія робить все, щоб в Україні відбулася дерусифікація – Зеленський

 

Подоляк заявив, що питання тимчасово окупованих Криму та ОРДЛО мають вирішувати перші особи України та Росії, а Москва стане конструктивнішою у мирних переговорах, коли усвідомить, що від продовження війни втратить більше ніж Україна.

“Щоб це сталося, потрібно, щоб наша армія ефективно діяла. А для цього потрібно, щоб наші партнери нам адекватно допомогли. Якщо не хочете зробити безпольотну зону, дайте нам системи ППО, щоб ми могли закрити небо, щоб не бомбили наші мирні міста.

Друге: дайте нам зброю, щоб розблокувати такі міста як Маріуполь. Третє: потрібні санкції на кшталт нафтового ембарго, максимальні обмеження щодо фінансових операцій тощо».

Вам також має сподобатись...