Шоу-бізнес

Експродюсер Джамали пояснив, чому зникли всі її кліпи на YouTube та звинуватив співачку у маніпуляціях

Експродюсер Джамали Ігор Тарнопольський підтвердив інформацію про те, що після 11 років плідної співпраці вони з Джамали дійсно припинили робочі стосунки.

До того ж, це було ініціативою артистки.


“Про розрив вона повідомила мені особисто, у присутності чоловіка, не пояснивши причин. Через деякий час мої контакти були замінені на офіційних ресурсах співачки. Зараз новий менеджмент, я так розумію, намагається розібратися в тому, як працює музична індустрія. Красиво грюкнути дверима завжди простіше. Закрити всі справи і зобов’язання за контрактами набагато складніше. Маніпуляція і шантаж у публічній сфері — це непрофесійно, оскільки всі сторони знають, які є варіанти вирішення ситуації, в якій ми всі опинилися”,
– за виданням «Слух».

 

Щодо того, чому зникли всі кліпи Джамали з YouTube , Тарнопольський пролив світло і додав, що вони роблять все можливе, аби  відео відновились:

 

“Були обмежені права доступу в зв’язку з верифікацією авторів. Верифікація, в даному випадку, означає підтвердження від усіх творців аудіовізуального продукту (учасників знімальних груп та ін.), згоду на передачу авторських прав, тому що виявили прогалини в пакеті документів на відеороботи. Наразі ми вже виконали значний об’єм і сподіваємося скоро фіналізувати процес. Це стандартна процедура для закріплення прав авторів під час реєстрації”.

 

 

Читайте також: Ані Лорак використовує фотошоп на своїх фото: кадри

Ще експродюсер зірки українського шоу-бізнесу наголосив, що права на всі її пісні належать компанії Enjoy! Records:


“Усім добре відомо, що це стандартна практика “материнського лейбла”, як, скажімо, “Бумбокс” видає “Музика для мас” або “Суперсиметрія” видає “ОЕ”. Це неодноразово озвучено і узгоджено при кожному релізі з артистом. Зараз робити з цього негативний аспект просто інфантильно. Формування та фіксація авторських прав на кожну композицію, кліп — це окрема, клопітка робота лейбл-менеджерів. Саме так формується каталог і вибудовуються зв’язки з усіма контрагентами, така світова практика”.

Ігор Тарнопольський додав й що Джамали проінформована про те, що артист завжди може викупити свої права, а далі самостійно продовжувати кар‘єру.
Водночас сторона співачки перервала переговори з ним:

 

“Переговори перервані стороною Джамали, вона відмовляється від прямого контакту зі мною навіть у присутності посередника, були і такі пропозиції.  Я завжди відкритий до діалогу. У нас не було ніякого конфлікту, який заважав би знайти вихід з ситуації, що склалася. Думаю, що в будь-якому випадку всі зацікавлені завершити співпрацю, не маючи претензій і невиконаних зобов’язань”.

 

Вам також має сподобатись...