Шоу-бізнес

Діма Коляденко зробив пропозицію Ірині Білик у туалеті

Артист все ще сподівається почути “так” від української співачки

За лаштунками шоу “Новорічна Маска на каналі Україна” відомий співак та шоумен Діма Коляденко відверто розповів, з чим у нього асоціюються новорічні свята та чому в одну з таких ночей зробив пропозицію Ірині Білик у туалеті.

Діма Коляденко зізнається, що з нетерпінням чекає настання свят. Адже, на його думку, – це час чудес та реалізації бажань. Більше того, для артиста – це період сюрпризів та подарунків, які він любить дарувати.

«Я стільки років дарував Ірі Білик каблучки саме у новорічну ніч! Вона обручки брала, а заміж не виходила.

Саме у святковий вечір, за пів години до бою курантів я її вів то на балкон, то в туалет, дарував обручку і кликав заміж», – ділиться Діма Коляденко.

За словами шоумена – йому було все одно, де сказати слова, які мріє почути кожна жінка, лише аби встигнути зробити це у святкову ніч.

 

Читайте також: 19-річний Роман Сасанчин одружився з вагітною нареченою

 

«Так, у туалеті! Вона сміялася, а я нормально пояснював – ми ж були на корпоративах, де було багато фанатів, і треба було запитати на самоті. Ось, чекаю на відповідь 15 років!» – розповів артист.

І так було багато років поспіль, навіть грошове питання не могло зупинити співака.

«Я не жлоб і ніколи не рахую витрачене! Найчастіше я навіть не питаю ціни, якщо мені подобається – купую. Вважаю, якщо дуже хочеться, треба брати і радіти цьому.

Більше того, я ніколи нічого не забирав назад – це все їй було куплено, все для тебе, Ірина!» – з посмішкою поділився Діма Коляденко.

Вам також має сподобатись...