Шоу-бізнес

Дантес після розлучення зізнався, чи досі кохає Дорофєєву

Український співак та шоумен Володимир Дантес врешті детальніше розповів про розлучення з Надією Дорофєєвою.

Пара оголосила про розлучення близько місяця тому.

Як поділився Володимир у програмі “Слава+”, розлучатися пара вирішила ще наприкінці січня, після спільної відпустки у Мексиці.

“Це не відбувається так, що ось прокинувся і все – розлучаємося. Це місяць за місяцем. Круто, що ми говорили дуже багато. Говорили про те, як ми відчуваємо себе поруч одне з одним, що змінилося. Ми вирішили, що “Ми розходимося, на початку лютого я орендував квартиру та переїхав.

1 березня ми хотіли всім гарно розповісти, зробити вечірку. Все пішло не так, як ми планували”, – розповів Дантес.

Також Володимир зазначив, що поки що екси офіційно не розлучилися. Вони вважають, що це поки що це не в пріоритеті і всіх все влаштовує.

 

Читайте також: Слава Камінська розповіла, що трапилося з її сім’єю на Великдень

 

До того ж, на запитання Слави чи досі він любить колишню відповів так:

“Я, напевно, люблю, бо дивно було б стільки місяців “кохати”. У мене є прекрасне життя. Якби хтось із нас “кохав”, то це було б нечесно і ми б не змогли жити нормальним життям далі”.

Якщо ви зрозуміли в один момент, що ви не любите один одного, а любите – ви стали близькими друзями, поважаєте один одного і не хочете нас**ть в цю історію, то розійдіть або зробіть паузу. але не думаю, що люблю”, – зазначив він.

Артист ще розповів, що вирішив залишити їхній спільний будинок Наді. Втім, пара хоче його продати, адже “жити у ньому ні він, ні вона не зможуть”.

Вам також має сподобатись...