Лайфхаки

Чотири способи зволожити шкіру обличчя влітку

Наша шкіра сохне і старіє під впливом сухого жаркого повітря. Тож, влітку вона особливо потребує зволоження. Що для цього робити, читайте далі.

 

1.Дотримуємося питного режиму. Щодня необіхдно випивати 1,5-2 літри чистої води (не чаю, і не соку). Розпочинаємо з ранку: натщесерце випийте 1-2 склянки води кімнатної температури.

 

2.Використовуємо креми спеціально за типом шкіри. Зранку – зволожуючий, ввечері – живильний. Раз в 2-3 дні застосовуємо сироватку для інтенсивногозволоження шкіри. Дуже важливо також правильно підібрати сонцезахисний крем, який потрібно використовувати не тільки у відпустці, а щодня. Радимо використовувати сонцезахисний крем 30-50 SPF.

Читайте також: Паста Карбонара. Готуємо вдома

 

3.Третє – обов‘язково правильно вмиватися. Правильно – це з урахуванням типу шкіри. Засіб для вмивання має бути або з нейтральним РН, або з кислотним РН для жирної шкіри. Після вмивання необхідно використовувати тонік – він відновлює РН шкіри. І вже потім можна наносити крем.

 

4.Не потрібно зловживати скрабом. Скраб для обличчя і тіла використовуємо не частіше 1 разу на 2-3 тижні, оскільки він травмує епідерміс. Хороша альтернатива для максимального очищення шкіри – гоммаж (скатка). Його можна використовувати 2 рази на тиждень.

Вам також має сподобатись...