Зрада чоловіка в якості новорічного подарунка

Новий-рік-2019

Скоро Новий рік, свята, подарунки. Всі намагаються один одного порадувати чимось незвичайним. Так ось я і хотіла з вами обговорити один такий незвичайний подарунок.

Нещодавно прийшов до нас в гості друг сім’ї. У сенсі, ми дружимо сім’ями, але тут він заявився один, тому що дружина до подруги поїхала, щоб привітати з наступаючим святом, а він вирішив завітати до нас.

Ми, природно, не так часто останнім часом бачимося, тому виставили коньячок за зустріч та рік, що минає вирішили трохи погуляти. Ось посиділи так трохи, розмова пішла про подарунки, хто кому і що в цьому році дарує. Пройшлися по тещам-свекрухам, дітям і родичам, потім чоловік став підколювати.

Я спочатку не зовсім зрозуміла, що за сюрприз такий вони один одному готують, але потім він став гордо говорити, що давно дружину умовляв на те, щоб «освіжити відносини». Якщо ви думаєте, що вони придумали кудись разом з’їздити або щось в цьому роді – помиляєтеся.

Виявляється, подарунок цей полягає в тому, що вони можуть зрадити один одному. Правда, тільки один раз. Хтось там їм вселив, що після цього почуття повертаються (???), оновлюються і т.п.
І навіть вже домовилися про це з іншою парою. У них уже замовлено ресторан на чотирьох, домовленість з родичами, що діти залишаться в новорічну ніч у них і т.д.

Якщо чесно, я спочатку не повірила. Розумію, що в кожній родині свої таргани, але щоб до такої міри… Довго думала, що це все п’яні розмови. А потім взяла і зателефонувала подрузі, запитала в лоб, де і з ким вони збираються Новий рік зустрічати.

Вона спочатку м’ялася, але потім зрозуміла, що чоловік вибовкав, і не стала відпиратися. На моє запитання, чому нам таке не запропонували, вона сказала, що знали, що я на таке не погоджуся. А ось мій чоловік погодився б. Уявляєте? Я влаштувала йому прочухана. Він заперечував, говорив, що сам тільки вчора дізнався, і що він не божевільний. А у мене тепер є підозра, що і він не проти б так розважитися.

Знаєте, після цього я навіть не знаю, як до них ставитися. Людям вже скоро по 40 стукне, та не малолітки якісь. Або я просто не сучасна? Іноді мені здається, що світ зійшов з розуму.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *