Затримали банду «липових» торгових агентів

Правоохоронці затримали шахраїв, які обдурили літню вінничанку на значну суму. Переконавши пенсіонерку, що проводиться розіграш побутової техніки, їй вручили «бонусну карту» нібито для купівлі товарів в одній із торгових мереж. При цьому, аферисти виманили у жінки 1 000 євро.

78-річна вінничанка розповіла, що чоловік і троє жінок обманом відібрали всі заощадження. Зловмисники запам’ятались потерпілій своїм позашляховиком із іноземними номерами. Наступного дня на одній із вулиць міста, патрульні зупинили даний автомобіль.

При спілкуванні з правоохоронцями, водій іномарки нервував, а його пасажири – три «дамочки», навіть вийшли із машини, і намагались втекти.
Провівши огляд салону джипа, поліцейські виявили загорнуту в куртку чорну перуку.

Затриманими виявились мешканці різних областей України, які приїхали у Вінницю із Києва. Саме там проживає 36-річний водій, і одна із спільниць. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за розбійний напад.

Схема у зловмисників була не новою, одна з жінок, представившись торговим агентом, підійшла до пенсіонерки, яка прогулювалась центром міста, і сказала, що одна із торгових мереж проводить розіграш цінних подарунків і бонусних карт на товари. Підчас «розповіді про акцію», з’явилися іще дві жінки, яким теж розповіли про «вигідній пропозиції». Одна з «новоприбулих» захотіла отримати подарунок.

Обом претенденток на призи, «головна» аферистка запропонувала внести кошти, в розмірі – 20000 гривень, які зарахують на «бонусну карту». Через «чисту випадковість» у молодої жінки, «підручної» аферистки, якраз була потрібна сума грошей. Організаторша «розіграшу» запакувала в конверт із карткою ці купюри, і відправила «щасливу власницю бонусів» у найближчу точку однієї торгової мережі.

Побачивши це, пенсіонерка не змогла відмовитися від «халяви», однак потрібної суми при ній не виявилося. Тоді організатор «акції», мабуть по доброті душевній, запропонувала підвезти жінку додому за грошима, на «машині фірми».

Пенсіонерка принесла гроші, «організатор» нібито їх поклала в конверт разом із бонусною карткою, і віддала вінничанці. Відправившись на касу продуктового супермаркету, куди її направили шахраї, пенсіонерка дізналася, що «акція» виявилося банальною аферою.
У магазині жінці розповіли, що ніяких акцій чи розіграшів торгова мережа не проводить, а в конверті, де повинні були бути гроші і картка, виявилися – сувенірні євро.

обережно шахраї

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *