Як мстять знаки Зодіаку? 2 частина

Будьте обережні, озирніться навколо: чи не перейшли Ви кому-небудь дорогу?

Рак

Цей знак воліє тиснути морально. Втім, якщо даний засіб не діє, то задавити Вас фізично він буде теж не проти. При цьому помста буде виконана без зайвих слів, але, швидше за все, вона буде серйозною і навіть тотальною. Ті, що тиснуть на Вас почуттям провини, поводяться дуже рішуче!

Втім, не варто думати, що це всього лише тихе створіння, яке тільки і здатне, що ображатися. Так, неприємно, але і що з того?

Якщо даний знак вирішить, що Ви його серйозно зачепили, будьте готові до помсти безжальної і нещадної. При цьому, як і барана, совість його не мучитиме. Адже Ви ж його образили! І не варто думати, що, помстившись, він знову буде з Вами як не бувало спілкуватися. Найімовірніше, він викреслить вас зі свого життя. Раз і назавжди. І це-то і буде його найстрашнішою помстою. Причому ігнорувати Вас він буде навіть у тому випадку, якщо ви будете життєво прагнутиме його допомоги або навіть на колінах благати пробачити всі колишні образи.

Він буде спокійно дивитися на ваші муки з таким виглядом, ніби його вони абсолютно не стосуються? і адже вони насправді його не стосуються, тому що відносини для нього були перервані в той самий момент, коли він вирішив, що з нього досить.

До речі, складність у відносинах із Раком полягає ще й в тому, що про свої претензії він зазвичай не говорить. Ви повинні про них здогадатися, ось так. А оскільки далеко не всі володіють даром ясновидіння, то і припинити спілкування з Вами він може абсолютно раптово. Раптове звільнення, непередбачувані і, здається, нічим не обумовлені повідомлення про розрив? це все про Раків. Якщо у нього були якісь очікування, які ви мали нахабство не виправдати, то для Рака це цілком серйозна підстава для того, щоб образитися і почати мстити. А вам залишиться тільки дивуватися, що ж Ви такого зробили.

Лев

Чесно кажучи, важко уявити, навіщо злити Льва. Жодна людина при здоровому глузді і розумі не робитиме цього свідомо. Втім, таке може статися і ненавмисно? наприклад, ви його обдурили (що, втім, рідко буває випадково) або публічно підірвали його авторитет.

В цьому випадку, поки не пізно, краще вибачитися в найщиріших виразах. Ну а якщо вже пізно, готуйтеся. Він не зупиниться ні перед чим. Найм’якша форма, на яку можна розраховувати,? демонстрація вашої нікчемності. Ні, він не розпускає плітки, як близнюк. Він просто дає зрозуміти оточуючим, що ви? ніхто, і звати вас? ніяк. Причому, якщо потрібно, надасть докази. А головним доказом буде він, який робить все краще, ніж Ви, та й взагалі, в цілому він краще. А люди Леву вірять, між іншим. Адже він? цар звірів і користується незаперечним авторитетом. Ну а в більш важких випадках в хід піде все, аж до залякування Вас якимись темними особистостями і доведення до параної.

Право ж, краще навіть не провокувати гнів Льва. Втім, можна і повернути собі прихильність цього знака, і, до речі, зробити це не так складно. У всякому разі, значно легше, ніж у відносинах з упертим Тільцем, думку якого практично неможливо змінити! Просто як можна більш щиро, з справжнім каяттям (можна навіть зі сльозами на очах) визнайте свої помилки, покайтеся, поблагословіть мудрість і прозорливість Лева, і всі Ваші промахи будуть прощені. Особливо високу ефективність Ваші дії будуть мати, якщо Ви почнете співати йому або їй дифірамби публічно. Всі Леви неймовірно пихаті, і, швидше за все, Ваша вина в очах цього знака після такої поведінки стане зовсім незначною.

Леви схильні сприяти іншим, тому не соромтеся зізнатися в тому, що маєте потребу в їхній допомозі? вони із задоволенням не тільки допоможуть Вам, але і багато пробачать. Все ж вони дуже великодушні. Тільки не здумайте користуватися цим. Якщо вони помітять, що ними маніпулюють, то левиний рик і його напад будуть навіть ще більш страшними, ніж в перший раз.

Діва

Довести Діву до сказу Вам напевно буде значно складніше, ніж зробити це з тим же Овном або Левом. Але якщо людина відрізняється особливим талантом і йому все ж вдалося зробити це, приготуйтеся до чого-небудь особливого. Цей знак все знає як виключно педантичний, але мало хто розуміє, що в певних ситуаціях він стає ще й винахідливим. Наприклад, японські методи тортур? заливати воду в вуха? абсолютно явно знаходяться під впливом Діви, як, втім, і сама Японія.

Бюрократи, народжені під цим знаком, не будуть з Вами лаятися. Просто вони зроблять так, що документи свої Ви не отримаєте. Нізащо. І ніколи. Можна також відвідати їх через такий термін і пройшовши через такі муки, що руки у вас будуть трястися, і Ви дасте собі слово ніколи більше не ображати Дів. Помста їх неявна, але вкрай неприємна. Тільки через роки Ви можете зрозуміти, що в загальному-то над Вами дуже серйозно познущалися.

Якщо ж Діва приваблива, то вона може обплутати вас своїми чарами, закохати в себе і … нічого. Так і будете мучитися і страждати. А вона (або він) буде цим насолоджуватися.

Також типова Діва може обдати вас своєю холодністю. І якщо на роботі, наприклад, це буде не так неприємно, то в особистих стосунках може викликати масу негативних емоцій. Відмова в сексі, в особистих зустрічах, близькому дружньому спілкуванні? всі ці заходи здаються не такими вже агресивними, але в той же час вони можуть стати вельми чутливими і навіть принести більше страждань, ніж звинувачення, кинуті в обличчя.

Типова Діва може стримано відмовчуватися, нагнітати обстановку і мстити по-тихому. Наприклад, якщо це Ваша дружина, вона може «забути» погладити Ваш костюм в понеділок вранці. Або ж вона може «забути» про те, що у Вас призначена зустріч. Загалом, здавалося б, дрібниці, але з часом ці дрібниці можуть заподіяти дуже багато занепокоєнь. Так що в кінці кінців доведеться просити у стриманої Діви вибачення і, можливо, з часом вона Вас простить.

Тільки не робіть того ж самого проступку другий і вже, звичайно, третій раз. Аналітичний розум Діви підкаже їй, що десь її обманюють, і, швидше за все, вибачення в черговий раз Ви не дочекаєтеся.

horoscope

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *