Я заміжня і закохалася. Що мені робити?

Жінки за своєю природою дуже влюбчиві. Може, далеко не всі. Але я не помилюся, якщо скажу, що дуже багато таких.

Ось уявіть собі, ви в шлюбі вже кілька років. Почуття погасли. Ваше життя більше наповнює побут, а не емоції. Адже жінки живуть емоціями. Саме цим вони відрізняються від сильної статі.

День у день втомлений чоловік приходить з роботи. Мовчки, вечеряє. А потім займається своїми справами або просто лягає спати. А вам так хочеться ніжності і ласки. Знайоме?

А тут як на зло, або на роботі колега мило посміхається. Або кур’єр, який доставив нові туфлі з інтернет-магазину, похвалив твою зачіску. Або сусід, понуро зітхнувши, обурився, як чоловік дозволяє такій красуні носити такі важкі пакети. І все.

Ти вже закохалася. Адже бувало таке з вами?

Якщо ще не було, то може коли-небудь статися. Що ж робити в такій ситуації?

Головна біда закоханості в тому, що вона дуже схожа на наркотики. Розум затуманюється, почуття загострюються. Мізки відмовляються сприймати дійсність такою, яка вона є. Перше, що потрібно зробити – протверезіти. Хоч на кілька хвилин або годин. Цього вистачить, щоб переосмислити те, що з вами відбувається. Навіщо?

Цілком можливо, що почуття закоханості в принципі або викликано певною людиною виникло тому, що у вашому житті не все гладко. Ми часто намагаємося заповнити свої внутрішні “дірки” (без вульгарності, будь-ласка) іншими людьми. А так робити не потрібно. Якщо ви відчуваєте, що у вашому житті є причина незадоволеності, то в першу чергу її потрібно вирішити.

Яка може бути причина? Так все, що завгодно. Згасла пристрасть? Поворушіть чоловіка. Втомилися від дітей? Розвивайтесь, як батьки. Набридла робота? Знайдіть хобі. Не вистачає грошей? Шукайте, де заробити більше.

Емоційні діри можуть бути різними, але їх можна заповнити і без втрат для вас і ваших близьких. І не думайте, що ці “діри” можна заповнити за рахунок того іншого чоловіка. Можливо, що йому від вас потрібно набагато менше, ніж вам від нього.

Наступний крок – постарайтеся усвідомити, що саме приваблює вас в об’єкті вашої закоханості. І паралельно спробуйте перенести ці емоції на свого чоловіка. Як це зробити?

Наприклад, ви думаєте:

– О Боже, який він гарний, я від нього в захваті!

Подумайте інакше:

– Так, правда, він добре виглядає. Напевно вся справа в тому, що він красиво одягнений і доглянутий.

Треба б прикупити чоловікові новий гардероб, щоб освіжити його імідж.

Або так:

– Цей хлопець з моєї роботи залицяється до мене. Я ж так і закохатися можу.

Думайте по-іншому:

– Так, мені дуже подобається увага інших чоловіків. Це означає, що я хороша собою. Це приємно. Але я все одно буду любити тільки свого чоловіка.

Думаєте, що це маячня? Помиляєтеся. Мені так вдалося зберегти сім’ю. Але ж я теж задоволено влюблива. Просто тепер я знаю, як контролювати свої емоції.

Крок третій – розберіться в ваших відносинах з чоловіком. Як це?

Ви ж не перший рік разом. Ви знаєте всі його достоїнства. Забудьте на час про недоліки. Згадайте, як він подарував вам білі троянди на першу річницю. Як він кожен день відвозить вашу дочку в школу. Що саме він піклується про вас, коли ви хворієте. У кожного є свої приклади. Але згадати про хороші моменти шлюбу потрібно обов’язково. Навіть якщо не все зараз у вас гладко. Закохуватися в іншого – це не вихід.

Що далі? Зрозумійте, що ви втратите, якщо зважитеся піти з сім’ї, або якщо про вашу раптову захопленість іншим чоловіком дізнається ваш благовірний.

У кожної заміжньої жінки є багато. Конкретизуйте все, навіть дрібниці. Просто скажіть собі:

– Дивись, у мене є затишна квартира, я так довго займалася її благоустроєм. І тепер все майже ідеально. У мене є дітки, яких я обожнюю. У них все добре, адже мама і тато поруч. У нас є розкішне двоспальне ліжко з обладнаним матрацом. У нас є улюблений котик, диван, телевізор, п’ятирічна пальма – та що завгодно.

І тому подібне. Щоб зрозуміти, що ви втратите, потрібно спочатку зрозуміти, що ви маєте. А потім тільки вирішуйте, чи захочете ви з цим усім розлучитися.

І що не менш цікаво. Раз ви вже досить протверезіли, щоб про все це подумати. Пора подумати і про не менш важливі речі. Хто для вас цей новий об’єкт закоханості?

Просто примха, щоб врівноважити погане і хороше у вашому житті.

Ковток свіжого повітря, який може викликати бурю в вашій родині. Привід піти від чоловіка.

Перший крок до розлучення. Таємний коханець. Так хто?

А тепер розгляньте перспективу вашого життя на рік вперед. Все це потрібно, щоб ретельно розібратися у ваших почуттях, у ваших сподіваннях, у вашому внутрішньому сприйнятті проблеми. Це допоможе вам освіжити розум. Усвідомити, до чого може привести навіть скороминуща закоханість.

На період ваших роздумів постарайтеся якомога рідше бачити об’єкт вашої закоханості. І ще – не рубайте зопалу. Ви не просто так давали клятви одне одному. У вас є чоловік. Є сім’я. Хоча б заради них варто зупинитися ненадовго, і просто подумати.

Закохатися може кожна. А ось руйнувати через це своє життя чи ні – вирішувати тільки вам!

divchina-sumnaхання

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *