Я не вибаглива, але чітко уявляю яким повинен бути мій коханий чоловік

Мені вже 25 років. Не те, щоб я хотіла прям зараз заміж і народити дітей. Але я хочу знайти людину, з якою захочеться йти рука об руку по життю. Відчувати себе, як за кам’яною стіною. Знати, що у нас буде завтра, а не тільки сьогодні і зараз.

Не подумайте, я не легковажна. У мене було два хлопця. З першим я зустрічалася 2 роки, а з другим – 3. Я вважаю, що це досить тривалі відносини. Але ні в одному з них я не побачила свого майбутнього чоловіка. Можливо, тому й розійшлися.

Зараз у мене такий період, коли хочеться вже устаканиться. Знайти свою половинку. І я вже починаю думати, може, я занадто багато вимагаю від чоловіків. Може, в житті все не так ідеально. Хоча не так багато мені і треба.

Ось які якості, я поважаю в чоловіках і хочу бачити в своєму майбутньому чоловікові.

Повага – це одне з перших. Коли гормони вирують, почуття закоханості є завжди. А ось повагу до своєї другої половинки? Цим якістю володіють далеко не всі хлопці. Я в цьому переконалася на власному досвіді.

Вірність – обов’язково. З першим хлопцем я розлучилася, бо він змінив мені після великої сварки. Він потім довго вибачався. Але я так і не змогла його пробачити. Зради – це не вихід. Якщо є відносини, їх потрібно цінувати.

Захист – чоловік завжди повинен бути опорою, будь то морально чи фізично. У мого другого бойфренда була жахлива риса. Він сам любив мені попалити плати, якщо йому щось не подобалося. І він рідко вставав на мою сторону в інших спорах. Навіть з моїми батьками. І не тільки. Це дуже дратує. Чоловік завжди повинен захищати і підтримувати свою жінку. Я так вважаю.

Ініціатива – без коментарів. Може, я старомодна. Але я все-таки вважаю, що ініціатива має виходити від чоловіка. Будь то шлюб або спільне проживання. Сучасні порядки часто диктують інше. Але мені такі варіанти не підходять. Якщо чоловік кличе заміж, значить, він готовий і хоче цього. А якщо ні, то не навіщо і боротися за такі відносини.

Цілеспрямованість – без неї ніяк. І тут навіть не тільки про хлопців. Кожна людина повинна мати якісь певні цілі в житті. Зрозуміло, що бувають моменти, коли ми просто сковзаємо по хвилях в очікуванні чогось. Але в будь-якому випадку у людини повинна бути мета, до якої він буде йти по життю. Це вселяє впевненість.

Відразу скажу, що дорогущий автомобіль, мега престижна робота і трикімнатна квартира в Москві – це не ті якості, які мене приваблюють в чоловікові. Він може навіть працювати вчителем або ветеринаром. Головне, щоб він був хорошою людиною, з яким буде легко і надійно по життю.

Є ще такі хлопці на цьому світі? Або я дійсно дуже вибаглива?

beauty-woman

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *