Хочу піти з роботи – чоловік не згоден

Я кілька років працюю на ринку. У мене є господарі, які привозять одяг, а я його реалізую.

Хто коли-небудь працював в таких умовах, зрозуміє мене. Влітку в павільйончику спека несусвітня, взимку – холод, умов ніяких, навіть в туалет нормально не сходити. Але зарплатою мене тут не ображають, тому на неї живемо всією сім’єю. А то, що чоловік отримує (мізерні гроші, сторожем працює), відкладаємо на нову машину, накопичуємо потихеньку.

Ну, і допрацювалася я до різних болячок, сил немає вже. Вирішила з чоловіком поговорити щодо того, що треба б мені здоров’ям своїм зайнятися, хоча б на рік піти з роботи.

Як завжди, це вийшло не вчасно. А коли буває той час, що грошей не вимагає? У нас дочка тільки 9-ий клас закінчила, вступила до коледжу. Щотижня додому приїжджає. Їй треба на дорогу дати, на харчування, та й одягнутися їй хочеться не гірше за інших. А у мене на ринку з одягом якраз проблем і немає. Можна без націнки одягнути дівчину.

Повертаюся до питання. Стала я з чоловіком розмовляти, а він мене не підтримав. Каже, що на одну його зарплату ми не витягнемо.

Я не ворог своєму чоловікові, але ж якось інші мужики забезпечують свої сім’ї? У нас є машина, хоч і старенька, але бігає ще. Я йому кажу, йди бомбити. А він, бачте, не може так. Треба, щоб все було офіційно.

Виходить, що мені на моєму ринку загнутися доведеться? Коли виходила заміж, думала, що мій улюблений опорою буде і підтримкою, а тепер виходить, що сподіватися треба було тільки на себе. Сумно якось.

Сиджу-сумую, думаю, що робити. Спеціальної освіти у мене немає, якщо тільки куди прибиральницею можу піти, але здоров’я вже не дозволяє тягати важкі відра з водою.

pilit-cholovika

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *