Таксист хотів спалити вбиту ним студентку

студентка-вбита-в-одесі

Таня Маснюк лише минулого року закінчила житомирську школу, і з рідного міста приїхала в Одесу, де поступила на факультет адвокатури Юридичної академії.

Минулого вівторка, 16 травня, Тетяна вийшла із гуртожитку, й сіла вЯндекс. Таксі“, після цього більше ніхто її не бачив.

Не дочекавшись дівчини до вечора, знайомі зателефонували в поліцію, а студенти повідомили про зникнення керівництво ВУЗу.
В Юридичній академії студентку оголосили в розшук, пообіцявши винагороду50000 гривень.

Перевіряючи версії, правоохоронці затримала таксиста із службиЯндекс.Таксі“, який віз Тетяну, котрий зізнався у вбивстві першокурсниці.

Знайшли труп після зізнання самого підозрюваного. Спотворене тіло Тетяни знайшли в Овідіопольському районі Одеси. Дівчину били, а потім намагалися спалити.

Спочатку правоохоронці говорили, що студентка померла від ударів тупим предметом. Але після допитів поліцейські встановили, що вбивця спочатку задушив дівчину, а вже після чого облив бензином, і хотів підпалити.

Поки не відомо за що таксист убив дівчину. Посеред ймовірних причин вбивствапограбування. Проти підозрюваного відкрили справу за умисне вбивство.

таня-маснюк

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *