Останки дівчинки знайшли у ставку, на який вказав прийомний батько – фото

залишки-дитини-кривий-ріг
озеро-залишки-дитини-кривий-ріг

У Кривому Розі з водойми водолази виловили пакет з обвугленими рештками дитини. Місцеві жителі відразу ж припустили, що це тіло 6-річної дівчинки Аміни, яка пропала 3 червня із дитячого будинку сімейного типу.

Нагадаємо, малятко виховувалася в прийомній сім’ї Тетяни та Юрія Кудрявцевих. Вони після зникнення дівчинки звернулися в поліцію і розповіли, що навіть не помітили, як пропала донька. Мовляв, поїхали вранці на залізничну станцію зустрічати з Києва старшу дочку, по дорозі маленька Аміна попросилася в туалет, вийшла, а по приїзду на вокзал її просто не виявилося в машині.

Правоохоронцям це здалося підозрілим, а по місту пішли страшні чутки, що самі батьки-вихователі влаштували зникнення, щоб приховати загадкову смерть Аміни. Сім’я, природно, все заперечувала, але в якийсь момент батько не витримав і зізнався, де прийомна дочка. Чоловік вказав на водойму, яка знаходиться недалеко від їхнього будинку. Там, мовляв, в поліетиленовому пакеті і знаходиться спалене тіло дівчинки.

Дружина Юрія вперто твердить, що зізнання із чоловіка вибили силою, але при цьому перевірку на детекторі брехні проходити відмовилася. Крім того заборонила допитувати дітей.

Може виявитися, що зізнання Юрія не таке вже надумане, судячи із знахідки водолазів. Попереду експертиза, яка встановить, чи належить останки 6-річній Аміні.

Сусіди прийомних батьків подейкують, що маля могло померти уві сні після прийому своїх ліків. Дівчинка хвора на “гіпофізарний нанізм” і приймає гормони росту. Щоб не втратити решту прийомні діти, за виховання яких держава платить чималі гроші, подружжя і вирішило позбутися від останків.

Поки четверо прийомних, і двоє рідних дітей на вимогу прокуратури із родини забрали, вони знаходяться в реабілітаційному центрі.

ОФІЦІЙНО

У прес-службі обласної поліції кажуть, що на місце, де було знайдено пакет, вказав правоохоронцям Юрій Кудрявцев. І пакет схожий на той, що описував прийомний батько. Але кому належать останки – встановить тільки експертиза.

– Експертиза триватиме близько трьох тижнів – повідомили в “КП в Україні” в прес-службі. – Стаття поки залишається колишньою (“Умисне вбивство з позначкою “зникла безвісти” – прим авт.) І пошуки дівчинки не припиняються.

Правоохоронці кажуть, що поки прийомним батькам нічого не пред’явлено, але розглядається версія їх причетності до зникнення прийомної дочки.

ставок-кривий-ріг

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *