Не помітила коли у нас пройшла любов

Не хочу чоловіка, хоча як і раніше його люблю.

Ми живемо вже 14 років. Це досить серйозний термін, щоб переконатися в правильності вибору і притертися характерами один до одного. Ми розподілили всі обов’язки по дому, тому в побутовому плані проблем особливих немає.

У нас є дочка, яка навчається в 6 класі і починає показувати свій норов. Доводиться постійно її контролювати, допомагати з уроками і супроводжувати на гуртки, щоб по дорозі не пішла в інше місце.
Ще вона просить дозволу на татушку. І я розумію, що дитина росте і потребує постійної уваги. У плані виховання дочки ми з чоловіком тримаємо однакову позицію, тому поки справляємося.

Але ось помітила я одну цікавинку. Нам дуже добре разом, але фізично не тягне один до одного. Якби зараз мені сказали, а хочеш ти іншого чоловіка, я б навідріз відмовилася. Мені з ним добре і комфортно, але пристрасть пішла. І тієї близькості, яка у нас була раніше, мені вже теж не хочеться. І без неї добре і затишно.

Я вважаю, що можна обійтися і без пристрастей, а він? Адже жоден чоловік не може жити без ліжка з жінкою, а я забула, коли ми цим займалися в останній раз. Поговорити з чоловіком на цю тему не наважуюся, тому питаю поради у вас. Що мені робити? Залишити все, як є, або все-таки не залишати поза увагою це питання?

Я вірю своєму чоловікові, він ніколи не затримується з роботи, у відпустку ми їздимо всією сім’єю, тому думати, що він мені зраджує, немає ніяких підстав. Але начиталася різних форумів, де стверджують, що якщо чоловік не хоче дружину, значить, у нього є коханка. Чи обов’язково це? Як подумаю – стає погано.

Особливо хотілося б почути чоловіків. Що вони думають з цього приводу.

zadumchiva-zhinka

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *