Народжую доньок, а чоловік мріє про сина

пара-обіда

Вітаю! У мого чоловіка нав’язлива думка – він хоче сина. Справа в тому, що я вже йому народила трьох дівчаток.

Коли ходила перший раз вагітна, він, хоч і хотів сина, але змирився. Говорив, що нехай перша буде донька. Другий раз засмутився, звичайно, але що поробиш? А в третій раз я йому і боялася говорити до останнього, коли дізналася результати УЗД. Сама ще сподівалася, раптом помилка?

Природньо, що всіх дочок чоловік дуже любить. На батьківські збори ходить, уроки з ними робить, молодшу в садок водить і з садка забирає сам. Матеріальних проблем у нас теж немає. Не скажу, що багато живемо, але голодні не сидимо і в відпустку раз на рік можемо собі дозволити з’їздити куди-небудь за туристичними путівками.

Я б ще народила, але вже дуже мені набридло вдома сидіти. Хочу на роботу, з людьми спілкуватися, наряди вигулювати. Та й потім, я вже не впевнена, що коли-небудь у нас вийде син.

Я коли заміж виходила, навіть і не думала, що у мене буде стільки дітей. Мріяла про улюблену роботу, а не тільки про сім’ю.

Чому я все це вам вивалюю? Так просто вже не знаю, як пояснити чоловікові, що не хочу більше народжувати. А він і чути не хоче про мою роботу. Каже, що дружина повинна будинком займатися і дітей виховувати. Кам’яний вік якийсь.

Подруга мені порадила оберігатися, а чоловікові говорити, що не виходить більше завагітніти. Але не звикла я його обманювати. Не вважаю правильним брехати навіть по дрібницях, а в такому питанні і поготів.

З іншого боку, боюся, як би він на стороні не знайшов собі ту, яка погодиться йому народити сина. Стільки випадків таких знаю.

До цього питання мій благовірний повертається майже кожен день, я вже не знаю, що робити.
А що б ви мені порадили?

para

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *