Мрію про весілля – ніхто не кличе

невеста

Мене ніхто і ніколи не кликав заміж. При цьому я примудрилася народити від трьох різних чоловіків по дитині.

Знаєте, як це буває: нова любов, думається, що тепер-то вже назавжди, але всякий раз залишаюся одна. Не подумайте, що чоловіки траплялися погані, але все щось не те. Спочатку любов, а потім йде кудись, ми розлучаємося.

Всі говорять, що я хороша господиня. Вдома завжди чисто і затишно, люблю готувати, одягаю дітей з ніг до голови, на зиму завжди готова купа всяких закруток. Вага у мене нормальна, пологи не зіпсували, та й товстіти особливо ніколи з трьома дітлахами і постійними клопотами.

Зараз у мене знову є чоловік. Але цього разу я не поспішаю для нього народжувати, хоча він дуже просить. До моїх дітей він відноситься, як до своїх власних. Молодша навіть називає його татом, хоча я не змушувала, якось вийшло само собою. Зі старшими він постійно возиться, ходить з ними в парк і на каток. Саме про такого батька для своїх дітей я мріяла все життя.

Я чекаю від нього заповітного “давай одружимося”, а він не поспішає. Не знаю, я не можу сама напрошуватися, це не в моїх правилах. А час іде, вже діти підростають, а в мене не було весілля. Ну, хоч найпростішого, в колі сім’ї, але з РАГСом і катанням на машині.

Вважайте мене наївною, але кожна жінка мріє про таке свято для себе.

Звичайно, мій чоловік не знає про мої плани і мрії, а моя жіноча гордість не дозволяє про це йому натякнути. І я мрію, щоб він сам цього захотів, розумієте?

Але дуже боюся, що поки я про це мрію, він теж випарується, як і інші. Мені здається, якщо ми офіційно розпишемось, шлюб буде міцнішим.

А як ви думаєте? Що порадите робити? Дуже сподіваюсь на вашу допомогу.

nevesta

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *