Гороскоп на 2018 рік

Новий 2018 рік стане поворотним для багатьох, хто зважився змінити своє життя або тільки стоїть на порозі перетворень. Жовта Земляна Собака, хоч і вступить у свої повноваження 16 лютого 2018 року, і принесе нові порядки: тепер наріжним каменем стоять сімейні цінності і працьовитість.

Мабуть, основною тенденцією цього року стане зміцнення наших позицій: як матеріальних, так і духовних.

Ті, хто твердо стоїть на своєму, хто впевнений у собі і діє чесно та відкрито, без сумніву доб’ється успіху, адже Собаці дуже до вподоби старанність і душевна доброта, відкритість, вірність собі і своїм принципам.

Ті ж, хто намагається перехитрити самого себе, раз у раз будуть потрапляти в скрутні ситуації. Січень постане місяцем різких перестановок: але все буде на краще. Події, в які ви будете залучені, допоможуть вам розібратися зі своїми бажаннями. Не поспішайте реєструватися, якщо доведеться з чимось або з кимось розлучитися: швидше за все, розчищається місце для чогось нового, свіжого і кращого.

З лютого по березень Собака змусить всіх і кожного трудитисяправда, на різних полях. Комусь доведеться попрацювати над собою в плані емоційного розвитку, хтось займеться вивченням нових галузей знань, а хтось присвятить багато часу монотонній роботівсе буде дуже не дарма. До кінця весни ми побачимо плоди своїх зусиль, які нас точно порадують.

Квітень стане одним із найприємніших місяців в основному тому, що він подарує багато любові й романтики. Неважливо, є у вас кохана людина чи нікожен відчує подих весни. Для тих, хто вже має стабільні відносини, Собака приготує безліч прекрасних моментів.

Літні місяці запам’ятаються підвищенням активності: будьяка робота буде в радість, особливотворча. Можна буде успішно вирішувати питання здоров’я: не пропустіть цей період для того, щоб зробити те, що ви довго відкладали.

Жовта Земляна Собака віддячить тим, хто досить розважливо поставиться до питання фінансів: ощадливих і економних вона заохотить збільшенням доходу. Це як раз той випадок, коли копійка рубль бережеі ой як береже!

Вересень і перша половина жовтня принесуть деяке занепокоєння тим, хто до сих пір не визначився з напрямком своєї діяльності: все, що відбувається буде підштовхувати до того, щоб поставити собі за мету і вибрати щось своє.

Не думайте довгойдіть на голос серця, це буде, по крайній мере, приємно. Осінь 2018 року стане поворотним моментом у житті багатьох: будьякі зміни принесуть масу позитивних емоцій і будуть зустрінуті відкрито, оптимістично. Дозвольте собі помріяти про те, чого вам, як здається, ніколи не досягтиось побачите, ви цілком зможете дотягнутися до заповітної мети.

Грудень буде відносно легким і навіть душевним, незважаючи на низьку температуру за вікном: спілкуйтеся з тими, кого ви любите, і не забувайте про себе: балуйте себе, любіть і розвивайте.

horoscope

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *