Чоловік бігає після сварок до батьків

simja

Ми з чоловіком живемо у моїх батьків. Це питання вирішили спочатку, на сімейній раді, ще до весілля, так як треба накопичити внесок на іпотеку.

Спочатку все йшло чудово. Але потім народився син, відносини між моїм чоловіком і мамою стали псуватися. Вона стала частіше перебувати в нашій кімнаті, і приводів для сварок стало більше. От не знаю, що таке на них найшло.

Мама нам дуже багато допомагає. Синок неспокійний, часто хворіє, не знаю, що б я одна робила. А чоловік постійно на роботі.

Він у мене мовчазний, слова з нього не витягнеш, на всі питання відповідає коротко, а про роботу зовсім не любить розповідати. Мама, навпаки, любить поговорити, постійно до нього прив’язується, то про роботу питання задає, то про онука розповідає, а потім нервує, що він не хоче підтримувати розмову.
Я скільки разів їй говорила, щоб вона не приставала до нього і не звертала на нього уваги, але це марно.

Ще мама вважає, що я повинна розпоряджатися нашими фінансами. А чоловік тримає свою зарплатну карту у себе. На неї ми як раз складаємо доходи для внеску. Коротше, приводів для сварок предостатньо.

Так ось, коли вони сваряться, чоловік іде до своїх батьків. Іноді може і місяць там жити. Доводиться потім мені їх мирити. Я вже від цієї ситуації втомилася. Ніяк не збагну, що робити. Жити окремо і знімати квартиру не можемо, тоді ніколи не назбираємо на свою, до його батьків мене ніхто не запрошує, та й мама моя проти.

Може у когось була така ситуація? Підкажіть, якщо можете. Спасибі велике за поради.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *