Ceкc за розкладом – це нормально?

Не хочу спати із чоловіком – пройшла романтика, а з ними і почуття.

Ми живемо дружно вже майже 20 років, двоє дітей, дуже рідко сваримося, в побуті все влаштовує. Але є одна проблема.

Я не помилюся, якщо вона існує не тільки в нашій родині. У всякому разі, з подругами говорила на цю тему, вони теж відзначають таке і у себе.

Я не знаю, як це сталося, але пішли ті почуття, які були в наших відносинах в перші роки сімейного життя. Нас тягло одне до одного. Коли син був маленький, майже не спали ночами, втомлювалися сильно, але все одно знаходили час побути удвох.

Зараз більше вільного часу, але секс став буденним явищем. Чоловік вигадав «цей захід» включити в тижневий розклад. Можливо, я про це не знала, і в його голові завжди так було, але тепер конкретно він говорить, що «сьогодні неділя, пора б цим зайнятися».

Нещодавно я зрозуміла, що ні в неділю, ні в будь-які інші дні, мені не хочеться цієї близькості. Не подумайте тільки, що я завела собі коханця, і в думках такого не було!

Мене чоловік любить, я це точно знаю, і не можу йому відмовляти, розумію, що ображу його. Але так не хочеться найпотаємнішу і романтичну справу (за моїми уявленнями) перетворювати в рутину. Так, нам не по 20 років, але я ще мрію про похід з коханою людиною в ресторан, прогулянки під місяцем і навіть катанні на каруселях. Так набридли ці вічні дім-робота.

Питання ось у чому: як йому про це сказати так, щоб не образити?

І чи треба про це говорити? Чи повірить мені чоловік, що секс без попередньої емоційної підготовки може зовсім вбити мої почуття?

Ось від чоловіків хотілося б почути поради в першу чергу.

rogonosec

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *