Боюся виходити заміж через батьків нареченого

Батько мого хлопця сильно п’є.

Я давно зустрічаюся з хлопцем, він займається спортом, вчиться зараз в інституті (сам вступив на бюджет), підробляє постійно. Я знаю, що він надійний, з ним не пропадеш.

Нещодавно він заговорив зі мною про одруження. У мене і не було сумнівів, я відразу погодилася. Ми стали вигадувати, як нам організувати весілля без допомоги батьків, хочемо все зробити самі. Тай вони не мають чим особливо нам допомогти.

Природно, вирішила порадувати в першу чергу маму. Дочекалася моменту, коли ми залишимося одні, і виклала їй новину. Я думала, що вона зрадіє, але неприємно була здивована, що це виявилося не так. Я бачила по її обличчю, що вона хоче про щось мені сказати, тому відразу сама попросила викладати все начистоту.

Мама довго м’ялася, що на неї зовсім не схоже, а потім завела розмову про майбутніх дітей і спадковість.

Я спочатку не зрозуміла, до чого вона хилить, а потім до мене дійшло. Справа в тому, що батько мого хлопця п’є. Іноді до нього приєднується і мати, але та п’є рідше. Дітей у них ще троє, крім мого нареченого (вони молодші), сім’я вважається неблагополучною.

Звичайно, я розумію, що моїй мамі не хочеться мати таких родичів, але мій хлопець самостійний, серйозний, він все в цьому житті домагається сам. А найголовніше – я дуже його люблю.
Єдине, що мене бентежить, це побоювання мами, що внуки можуть бути хворими. Щодо хлопця я впевнена, що він не буде пити, як його батьки.

Знаю, що і у абсолютно здорових батьків може народитися хвора дитина, ніхто від цього не застрахований. Але як донести це до мами? І чи можна відмовитися від коханої людини через його сім’ю?

Батькові ще нічого не говорила, боюся тепер його реакції. Допоможіть порадами.

alkogolik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *