21-річна прикарпатка залишила дітей в холодному будинку

В Галицькому районі, в селі Озеряни, 21-річна мати залишила малесеньких дітей на хворобливого батька.

Двоє дітей були фактично одні вдома, адже матір їх залишила на немічного батька. Дідусь за внуками не доглядав, й щодня їздив у районний центр на обіди благодійні.

Дівчинці – рік і 2 місяці, а хлопчикові – 4 роки і 6 місяців. 18 березня сусідка почула із будинку плач, і крики дітей. Спочатку вона побоялася наближатися, адже мати заборонила їй наближатися до будинку. Але плачі про допомогу не стихали, й сусідка підійшла до будинку, і так два дні вона приносила малюкам їжу.

20 березня сусідка звернулася до сільської ради, звідки викликали соціальні служби, поліцію й швидку допомогу.

Маленькі діти увесь цей час перебували в антисанітарних умовах, адже опалення й електрика там відключені за борги. Дана родина являється неблагополучною, а діти у жінки від різних чоловіків.

Раніше до них уже приходили соцпрацівники, й погрожували позбавити матір батьківських прав. Сина тоді відвезли в реабілітаційний центр, й жінка плакала і просила повернути його.

Згодом вона народила іще дівчинку, однак ситуація знову повторилась. Медики доправили дітей у лікарню, адже у них – воші й переохолодження. Наразі молода мати не виходить на зв’язок із родиною.

Хлопчину відправлять у реабілітаційний центр, а дівчинку до будинку малютки. Жінку мають намір остаточно позбавити батьківських прав.

хлопчик-плаче

318 total views, 1 views today

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *