«Замах» на Геращенко – дешевий само-піар!?

антон-геращенко

Журналісти заявляють, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, може бути знайомим із чоловіком, що готував так званий «замах» на “нікому не потрібного”, навіть в Україні, депутата Антона Геращенко, передає Elise Journal.

За словами харківських журналістів, СБУ повинна перевірити дану інформацію!

Зокрема про це пише відомий український журналіст Анатолій Велімовський:

«І про «замах»…

Я запропонував би СБУ, перевірити контакти між двома виходцями із Харкова. Замовником «замаху» і міністром МВС, які 1965 і 1964 років народження відповідно.
Думаю, якщо копнути поглибше, знайти цебуде не складно. Таку «заказуху» можна доручати лише перевіреній людині.

Але СБУшники в цьому напрямку “копати”, скоріше за все не стануть. Може хто із харківських журналістів спробує?

«Це – змістовно. А емоційно – “дебіли, блін”. Ви уявляєте, який у цих людей рівень інтелекту, і уявлення про інтелектуальний рівень суспільства, якщо вони таку “хєрню” спробували нам продати!?» – пише журналіст в своєму Фейсбуці.

Варто відзначити, що ніхто із експертів, не сумнівається, що «замах» на Геращенка, це – чергова невдала піар-акція Геращенка й “фронту”.

В СБУ одразу похвалились розкриттям резонансної справи, і продемонстрували “неспростовні” докази підготовки замаху. За їх словами, вбивство замовив бойовик ЛНР із Харківської області, який звичайно, що переховується в РФ. Виконавцями виявилися два рецидивіста – 36 і 38 років. Виконавці відбували покарання в Криму, і зовсім недавно були звільнені з в’язниці по УДО.

«Планували підірвати авто народного депутата, а запасним варіантом був вибух на маршруті слідування. Були відпрацьовані шляхи якнайшвидшого відходу з місця скоєння злочину, і втечі у РФ», – заявив керівник СБУ Василь Грицак.

На оперативному відео, продемонстрованому СБУ, двоє чоловіків обговорюють деталі. Переговори присмачені матами і кримінальним жаргоном і не схожі на злочин, спланований спецслужбами РФ. «Хай скине номер машини, марку та місце роботи», – просить один. Йому відповідають, що місце роботи – Верховна Рада. Далі вони зустрічаються біля ресторану на бул. Лесі Українки, біля будівлі Кабміну і біля Маріїнського парку.

Велика частина розмов присвячена плану відходу після злочину: домовляються йти на таксі в сторону кордону, на що кожному виділили по $ 100. Останні кадри: затримання підозрюваних і судочек з проводами – мабуть, вибухівка.

За даними сайту «Миротворець», який близький до Геращенко, організатор замаху – якийсь 51-річний Андрій Тихонов, колишній військовий, який служив у Військово-повітряних військах в місті Чугуїв.

Сам Геращенко прокоментував замах, назвавши його – «другим днем народження».

А його соратник Шкіряк додав, що головні мотиви – «контртерористична діяльність “Миротворця”, і жорстка відкрита публічна антиросійська діяльність Геращенка».

Втім, експерти допускають, що замах може бути спланованою піар-акцією. «Спецслужби і Геращенко багато разів ловили на неправді. Але ми так і не дізналися подробиць нібито викрадення ФСБшника Іллі Богданова, яке теж курирувалося з Бєлгорода. Не віриться в історію про француза-фермера, який купував тут вибухівку для теракту у Франції. Багато питань з вбивством «російського диверсанта» «Лісника». Ми бачимо, що зараз при владі опинилися експерти ховати злочину, а не розкривати», – розповів нам один із пенсіонерів спецслужб.

Такої ж думки дотримуються і діючі СБУшники. «Це піар-акція СБУ – показати, як добре працюють вони і розвідка. Але там не залишилося навіть хороших фахівців, які могли б зняти якісну постановку. Адже ніхто б не возився з такими судочками, це минуле століття. Люди в кадрі, швидше за все, шахраї, які знаходяться на гачку спецслужб», – розповів нам співробітник СБУ на правах анонімності.

Такої ж думки дотримується і експерт з безпеки Сергій Шабовта. «Сама фігура Геращенко вкрай суперечлива. Питання викликає його кримінальне минуле. І такі фігури підігрівають навколо себе інформпростір », – уточнює Шабовта.

Політологи ж вважають, що таким чином спецслужби відпрацьовують політзамовлення. «СБУ і президент зараз зацікавлені в підтримці почуття страху в суспільстві, яке відволікає увагу від тарифів. Можливо, за замахом можуть стояти економічні розборки », – припускає політолог Руслан Бортник.

«Терориста» немає за місцем прописки

У ЗМІ є згадка про Андрія Тихонова як про людину, що викрадав Надію Савченко. Нібито в 2014-му, він був заступником коменданта військової прокуратури ЛНР, і відомий там під псевдонімом «Ілім».

«ЗМІ» з’ясували, що він прописаний в смт. Чкаловське Харківської області – це селище з населенням в 4 тисячі чоловік. На «малій батьківщині» про «терориста» знають небагато. «Андрій Тихонов прописаний у батьків дружини, але жодного дня тут не жив. Можливо, вони тут зареєстровані, щоб менше платити за комуналку. А так – весь час живуть в Харкові, – сказав «Вістям» голова селищної ради Віктор Соловйов. – Знаю також, що його теща на прізвище Житенева тут живе зовсім одна».

Також багато сходяться на думці, що даний “замах” на міг бути інсценований, для того щоб повісити на когось вбивство відомого українського журналіста Павла Шеремета.

Через кілька годин після «замаху», помічник Авакова Зорян Шкіряк відразу ж заявив, що вбивство Шеремета і замах на Геращенка це справа одних осіб.

Радник Авакова, – Зорян Шкіряк повідомив сенсаційну новину: “Підхід до підготовки замаху на Геращенко схожий на обставини вбивства журналіста Шеремета“, передає Elise Journal.
За замахом на Геращенко і вбивством Шеремета стоять агенти Кремля і російські спецслужби, – так вважає радник Авакова.

Українці не вірять в цю інформацію і кажуть, що це інсценування придумане СБУ для того, щоб повісити на когось резонансне вбивство відомого журналіста Павла Шеремета. Не вірять в це і експерти.

«Це інсценування готувалося давно, – інформує джерело. – Ще в грудні, люди Геращенка понесли заяву в СБУ, про загрозу його життю. На підставі цього, Антону Геращенко була виділена охорона із двох бійців спецпідрозділу «Альфа». Їм відразу стало зрозуміло, що Геращенко не боїться в дійсності за життя, тому що, на першій зустрічі він сказав, що особисто покличе охоронців, коли вважатиме це за потрібне.

Погодьтеся, дивна поведінка людини, яка побоюється смерті. І в момент, коли СБУ нібито вело спостереження за кілерами, ніяких дій із боку Геращенка не було. Тобто, він теж знав, що це інсценізація!?».

«Це – методичка видана піарниками за замах. Даю 1000 % що в документах СБУ це так і зазначено – навчальні заняття, а з нагоди СБУ погодилося на камери взяти участь в піарі» – коментує діючий СБУшник матеріали головного управління СБУ.

геращенко-в-столові

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *