У Ватикані розгорається черговий гей-скандал

Молодий хлопець, що працював у “чоловічій” ескорт-службі, передав у офіс архієпископа Ватикану докладне досьє на 34 священиків і 6 семінаристів, які активно віддаються одностатевому сексу.

У досьє міститься відверте листування із месенджерів і еротичні фотографії. Неаполітанський архієпископ вже передав одкровення “ескорт-боя” в Ватикан.

Досьє було складено Франческо Манджіакапрою, співробітником “служби ескорту для геїв”. Манджіакапра заявив, що більше не міг терпіти лицемірство священнослужителів.

“Моєю метою було не зробити боляче згаданим людям, а допомогти їм зрозуміти, що їх подвійне життя, хоч і здається їм комфортним, не корисне для них і для інших людей, для яких вони повинні бути прикладом, зразком”, – заявив молодий чоловік.

Кардинал Крешенціо Сепе, архієпископ Неаполя, заявив, що ніхто з названих в досьє священиків не служить в Неаполі.

За його словами, він відразу ж відправив документ до Ватикану, оскільки “існують тяжкі проступки, за які винний повинен заплатити, а також відшкодувати завдані збитки”.

Досьє стало черговим епізодом секс-скандалів, які потрясають італійську католицьку церкву і Ватикан. Місяць тому італійський суд засудив до 14 місяців умовного ув’язнення суддю ватиканського трибуналу за розпусні дії і володіння дитячою порнографією.

Монсиньор П’єтро Аменті був заарештований за публічні непристойні дії відносно 18-річного юнака в Римі. В ході розслідування на його комп’ютері була виявлена дитяча фотографія.
Через тиждень після того, як Аменті визнав провину за угодою зі слідством, Палома Гарсія Овейро – заступник директора прес-служби Ватикану заявив, що Аменті “подав у відставку з поста члена ватиканського трибуналу”.

marsh-geiv

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *