Насиров зробив фото зі “смотрящими” – Аліком, Бубой і Львівським

насиров-з-братвою

Як кажуть в СІЗО глава ДФС перебував у привілейованої “хаті”, і передав на “грів” $ 50 000.

Країна” з’ясувала подробиці “проведення часу” опального голови Держфіскальної служби Романа Насирова в Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Власне, про те, в яких умовах в ізоляторі був глава фіскалів, свідчить фон групової фотографії Насирова, яка з’явилася недавно в соціальних мережах – там чиновник стоїть в обнімку з декількома людьми в спортивних костюмах. У кімнаті, на задньому фоні – пластикове вікно і фіранки.

За інформації “Країни” в кримінальних колах, люди, що стоять поруч  – це “смотрящий” по Лук’янівському СІЗО від злодіїв – “Алік” (злодій-домушник), “Буба” і “Львівський”.

“Вони дивляться за Лук’янівкою від злодіїв” Неділі” і “Лєри Сумського” “дивляться. “Смотрящі” не з “спортсменів “, а із числа блатних, вони фактично тримають під контролем увесь СІЗО. Неофіційно “блатарям” дозволено вільно ходити по всьому ізоляторі, і в будь-який час.

Адміністрація СІЗО неофіційно співпрацює із “смотрящими”, і вирішує питання відкатів собі від “гріву” – грошової допомоги ув’язненим із волі. Розміри відкатів адміністрації СІЗО – від 30 до 40 відсотків від суми. Ваш Насиров сидів у привілейованій “хаті” обладнаній за вищим класом. В ній є – душ із бойлером, теплий туалет, плазмовий телевізор та інтернет. Ціна за місце в такій “хаті” – від 5 тисяч доларів у місяць. Гроші за “постояльця” передають кешем особисто “господареві” слідчого ізолятора.
За “хату” для Насирова проплатили вперед на місяць , плюс він пожертвував на “грів” арештантам “полтіннік зелені” (50 тисяч доларів США). Насирова ніхто не “пресував”, і не тиснув, щоб він підкинув грошей. Довірені особи екс-фіскала самі перерахували необхідну суму потрібним людям”.

Як повідомляла “Країна”, увечері 16 березня, за відстороненого главу Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) Романа Насирова внесли заставу – 100 мільйонів гривень. Її внесли – дружина Катерина Глімбовського, і тесть Олександр Глімбовський.

Також повідомлялося, що після внесення застави, Насиров повинен здати свої паспорти, і надіти електронний браслет. Електронний браслет шукали по всій країні, і терміново передавали до столиці із однією із західних областей України”, – заявив “Країні”  Насирова адвокат – Ігор Черезов.

роман-насиров-в-сізо-із-блатними

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *