На саміті НАТО чоловік прем’єра Люксембургу приєднався до перших леді

підар-і-леді
нато-жінки

На саміті НАТО чоловік прем’єр-міністра Люксембургу Ксав’є Бетель, бельгійський архітектор Готьє Дестне, проводив час разом з іншими «другими половинками» лідерів країн альянсу, повідомляє Daily Mail.

У чорному костюмі і сірій краватці “перший “ледь”, як його називає видання, разом з “гламурними” першими леді та подругами учасників саміту позував для групових фото в палаці Лакен. На відміну від кількох жінок, які змінили свої наряди після екскурсії по музею бельгійського художника Рене Магрітта, Дестне не переодягнувся.

Під час офіційної фотосесії в палаці Лакен, яка відбулася перед урочистою вечерею для супутниць і супутників натовських лідерів, Готьє Дестне стояв прямо позаду дружини президента США Дональда Трампа Меланку і дружини президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана «благочестивої мусульманки» Еміне, яка виглядала “не дуже задоволеною”, відзначає видання. Також, чоловікові люксембурзького прем’єра вдалося поспілкуватися з новою першою леді Франції Бріжит Макрон.

Daily Mail нагадує, що два роки тому Ксав’є Бетель став першим європейським лідером-гомосексуалістом, що побрався зі своїм партнером. Весілля відбулося всього через декілька місяців, після того, як в Люксембурзі легалізували одностатеві шлюби.

самміт-нато

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *