Маніяки скоро вийдуть – із тюрем випускають “довічників”

довічно

Злочинців, які раніше отримали довічні терміни, уже розпочали відпускати на волю. Про таке розповів Ярослав Дунаєв – правозахисник, передають ряд ЗМІ.

У листопаді 2016 року звільнили Костянтина Старікова, якого засудили по справі славнозвісної фірми “Топ-сервіс”.
В дійсності, ця “фірма” виявилась типовою ОЗУ – де були замішані “фірми-прокладки”, що укладали “липові договора”, вони “кидали” постачальників й замовників, повертали великі суми податку на додану вартість.
Справи вони вели дуже зухвало, і вбивали навіть столичних чиновників.

22 ножові поранення завдали тодішній начальниці податкової інспекції Жовтневого району столиці Тамарі Коліушко. Здійснили замах на зама ветеринарного лікаря Києва Миколу Пацюка; на Миколу Підмогильного – голову адміністрації цього ж району; на Марину Халтуріну – начальника столичної регіональної митниці.

Взяти членів угрупування вдалося лише після того, як ті ліквідували “злодія в законі Князя” – Ігоря Князєва.

Після затримання банди в 2004 році, на лаву підсудних відправили 15 чоловік.
5 із яких отримали довічні терміни, посеред них – Костянтин Старіков та Ігор Шагін.

Нещодавно ВРУ внесла поправки в законодавство, згідно із ними, замах на убивство більше не підпадатиме під “вищу міру”. Таким чином, і Старіков виявився на волі.
Ходять чутки, що замість Ігоря Шагіна відбуває покарання друга людина.

Втім, «розбірки» між угрупуваннями іще не завершені. В грудні 2015 року в Солом’янському районі підірвали колишнього “бригадира” “Трохима”, який міг брати участь в убивстві «Князя».

Такі випадки в Україні є непоодинокими. За убивство міліціонера, й поранення двох у ХарковіАртему Деріглазову довічний термін уже замінили на 15 років тюрми.

тюрма

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *