9 країн світу де майже немає жінок

Уряди деяких держав навіть готові платити іноземкам, якщо ті приїдуть і одружують на собі всіх самотніх і неприкаяних хлопців.

Ми звикли, що на шлюбному ринку конкуренція зазвичай йде за чоловіків. Саме за них бореться кілька потенційних партнерок в той час, як самі хлопці можуть просто перебирати варіанти. Але така ситуація тільки в Росії, а світ страждає від відсутності жінок, що годяться для створення сім’ї і народження дітей.

Особливу роль в такому демографічному дисбалансі грають геополітичні конфлікти. З місць, де йде війна, біжать жінки, а з місць, де немає роботи, намагаються виїхати чоловіки. Все це забезпечує ситуацію «то порожньо, то густо» і заважає створювати нормальні родини.

Швеція

У Швеції брак жінок пояснюють житловою кризою – дами переїжджають в країни, де вони зможуть собі дозволити купити квартиру. А надлишок чоловіків пов’язаний з потоком біженців, серед яких значна частина – неповнолітні юнаки без супроводу дорослих. Чи варто їхати туди в пошуках якісних шведських чоловіків – велике питання. Але дружину в цій країні теж знайти практично неможливо.

Китай

Демографічна політика «Одна сім’я – одна дитина» дивним чином вплинула на співвідношення кількості чоловіків і жінок в Китаї. Чомусь хлопчиків народжувалося істотно більше, і це призвело до того, що зараз китайським чоловікам ні з ким укладати шлюби. Китай став країною чоловіків, причому егоцентричних, тому що всі вони росли в сім’ях без братів і сестер.

Філіппіни

До демографічної кризи в Філіппінах призвів криза на ринку праці. У цій країні і так на 102 чоловіки доводилося 100 жінок, а після того, як філіппінки стали виїжджати на заробітки в інші країни, сильній статі взагалі довелося несолодко. У наш час щоб одружитися, чоловікові в цій країні потрібно мати набір виняткових якостей.

Норвегія

У цій країні, де переміг фемінізму б’ють на сполох, оскільки жінки чисто фізично не можуть займати важливі посади і підтримувати гендерну рівність. Для цього просто немає достатньої кількості жінок. Їх місця зайняли чоловіки-емігранти.

Афганістан

Здавалося б, країна, що роздирається на протязі останніх десятиліть військовими конфліктами, повинна відчувати дефіцит чоловіків. Але немає, чоловіки в цю країну прибувають, щоб воювати і наживатися на війні. А ось жінки, навпаки, біжать, намагаючись врятуватися. В Афганістані їм робити дійсно нічого. Втім, і чоловікам там не до жінок.

Італія

Італія – ​​вкрай консервативна країна в плані імміграції в іншу країну або навіть переїздів в інші міста. Однак чоловіків там завжди було трохи більше, ніж жінок. Після того, як розвинулося рух за гендерну рівність, які відгукнулися на нього жінки передумали вступати в шлюби і народжувати дітей. Таким чином хлопці залишилися не при справах, поступившись кар’єри і посади дівчатам і втративши широких можливостей для укладення шлюбу.

Єгипет

75% жителів цієї найбільш густонаселеною африканської країни – це чоловіки. Ця статистика відноситься до людей у ​​віці до 25 років, тобто прямим текстом говорить, що боротьба за наречених там точиться неабияка. Причиною такого розкладу вчені називають гендерна нерівність і високий відсоток сексуального насильства над жінками. 95% мешканок цієї країни хоча б раз піддавалися насильству. Не дивно, що з Єгипту вони біжать при першій нагоді, залишаючи чоловіків без потенційних дружин.

Ісландія

Деякий час назад всіх жінок світу вразила новина про те, що ісландський уряд готовий платити жінкам з-за кордону, щоб вони брали в чоловіки хлопців з цієї країни. Проблема з демографічним балансом була перед очима. І хоч ця новина в результаті не підтвердилася, ісландські чоловіки як і раніше страждають через брак дівчат.

Іран

А в цій близькосхідній країні незважаючи на схожі з іншими мусульманськими країнами цінностями розклад протилежний. Місцевих жінок розкріпачили зовсім недавно, і вони тільки що увійшли у смак, роблячи кар’єру і отримуючи освіту. Коли дівчата зрозуміли, що для виживання їм необов’язково виходити заміж, вони відправилися подорожувати і переїжджати до Європи. Тим часом іранським чоловікам раптово стало ні з ким одружуватися.

zhinka-cholovik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *