Корреспондент.net називає головні світові події за минулий тиждень

1815227

“Мрієюбула здійснена перша комерційна подорож.

Український Ан-225 “Мрія”, що є найбільшим транспортним літаком у світі, успішно пройшов посадку в австралійському аеропорту міста Перт. Для нього це був найперший комерційний рейс.

В аеропорті його чекали тисячі австралійців. АН-225 «Мрія» транспортував у Австралію електрогенератор, його вага – 130 тонн.

 

Президент України знову обговорив проблему Донбаса з представником ООН

У ході чергової зустрічі Порошенка із Гретою Фаремо, заступником генсека ООН, не оминули теми Донбасу, – повідомляє адміністрація президента.

Як повідомляють джерела, під час спілкування Петра Порошенка з заступником генсека, обговорювали потребу допомоги від ООН, відновлення розвитку інфраструктури Донбасу та відродження постраждалих областей України. Торкнулися гострих потреб переселенців із Луганської та Донецької областей.

Номера телефонів українських депутатів були виставлені у мережі російським ЗМІ

Інформаційний російський сайт News Front помістив номера депутатів Блоку Петра Порошенка та великих власників медіа для громадського ознайомлення.  У базі містяться 184 контакти, з яких 130 — телефонні номера депутатів БПП, а 50 — найвідоміших власників ЗМІ.

Джамала отримає звання народної артистки України

Незабаром співачку Джамалу, що отримала перемогу у конкурсі Євробачення 2016, буде нагороджена  званням “Народної артистки України”. Міністр культури Євген Нищук оголосив, що вже готуються документи для отримання Джамалою звання народної артистки. Він вважає,що це найкраща подяка за перемогу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *