Живу в пеклі поруч із свекрами

Нещодавно купили з чоловіком квартиру його батькам по сусідству з нами. Подумали, що це буде гарною можливістю для нас усіх

Вони з дітьми посидять, коли зможуть, і ми їм, чим зможемо, тим допоможемо. Спочатку все йшло добре, вони бачили межі спілкування, не сильно нас турбували, а потім почалося суцільне пекло.

Коли остаточно речі переїхали в нову квартиру, батьки чоловіка ніби озвіріли. Від нас не йдуть ні на хвилину, скоро ночувати почнуть. Свекруха надивилася «Вороніних», пропонує теж перегородку знести на балконах, у мене волосся стало дибки від цієї пропозиції. Я сказала, що нам не дозволять цього зробити. Тепер вони студіюють це питання.

На кухні спокійно приготувати нічого не можу, постійно з боку матусі сипляться закиди і зауваження. Свекор вчить дітей матюкатися, вони вже через слово мат вставляють. У дворі про них перечіплюємося, сидять з новими друзями на лавці, плітки збирають. Бачать нас, йдуть назустріч, гуляємо в компанії.

Спочатку було весело, а потім почало дратувати, тому що я не хочу, щоб мене постійно вчили життя і тому, як я повинна виховувати своїх дітей.

Останнім часом в край зневірилася, не знаю, що робити. Кажу чоловікові, намагаюся скаржитися, а він починає ображатися. Каже, що це його батьки, якщо я люблю його, то полюблю і їх. А мене вони вже починають реально дратувати, таке відчуття, що ми живемо вшістьох: я, чоловік, наші діти і свекри, моїх батьків для повного щастя не вистачає, щоб вони ще між собою пересварилися.

Намагалася поговорити з ними, але нічого не виходить, починають захищатися, говорити, що намагаються допомогти, а нам ця допомога не потрібна! Як до них це не доходить, я просто вмираю!

Як думаєте, є якийсь вихід з цієї ситуації? Розлучення не пропонуйте, я чоловіка люблю.

mama-sumue

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *