Як перестати ментально каструвати чоловіка?

жінка-пилить-чоловіка

Жінкам властиво закохуватися в героя, загартованого екстремальними пригодами і азартом. Адже саме у таких чоловіків горять очі. Саме з ними хочеться бути завжди поруч. Від таких хочеться дітей.

Але ми несвідомо робимо все, щоб наш чоловік таким не був. Перетворюємо його в «домашнього кота», який нікуди від нас не дінеться. А щоб він не мітив там, де нам не вигідно і не був сексуально агресивний, «каструємо» його.

За що потім страждаємо самі. Адже замість героя, від погляду якого тремтять коліна, з нами поруч істота, що викликає швидше жалість і презирство, ніж якісь полум’яні чувства. Для нього немає бажання смачно готувати і фарбуватися.

Як же перестати ментально каструвати чоловіка?

Спочатку подумайте, коли і за яких обставин ви це робите.

Наприклад, ви не хочете, щоб ваш обранець йшов у вихідні на рибалку з друзями, а провів цей час з вами. Таким чином, ви заважаєте йому займатися тим, що робить його справжнім чоловіком.

Подумайте, можливо, ви ставите протилежній статі занадто високі вимоги. Вам прикро, що з вами поруч не принц? Але подивіться на себе, ви теж не богиня. Нема абсолютно ідеальних чоловіків і досконалих жінок.

Не зациклюйтеся на тому, хто з вас більше заробляє. Сучасні реалії перетворили жінку в автомат по успішному отриманню освіти, просуванню по кар’єрних сходах і знаходження високого соціального статусу нарівні з чоловіками.

При борьбі за рівність чоловіків і жінок, ми забуваємо, як бути жінкою і починаємо докоряти супутника за те, що він заробляє менше вас. Ніхто вам не заважає бути успішніше, але не потрібно про це нагадувати на кожному кроці.

Згадайте, коли в останній раз ви дозволяли відкривати перед собою двері, посувати стілець? Коли надавали своєму обранцеві приймати рішення самостійно? І чи були за це вдячні? Коли останній раз хвалили чоловіка? І мова не про лестощі, а про реальні речі. Не чекайте зірки з неба, почніть говорити йому молодець за те, що він виніс сміття і відвів дітей в садок.

Не дивлячись на ваші «чоловічі» заслуги (керівна посада, бізнес, своя квартира), спробуйте бути жінкою хоча б вдома.

Як чоловіку відчувати себе поряд з вами мужнім, якщо ви показуєте, що сильніше його? Хоча б прикидайтесь слабкою і тендітною перед ним. І нехай це буде початком нового життя зі справжнім чоловіком.

zhinka-cholovik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *