Він занадто часто не виконує обіцянки

Що це говорить про людину? А точніше про чоловіка?

У мене є мужчина, веселий, симпатичний, з хорошим почуттям гумору. Мені з ним майже завжди комфортно. Ми любимо проводити час разом. Плануємо одружитися. Він мені дуже подобається, але є у нього одна риса, яка мене страшно дратує.

Він занадто часто не виконує свої обіцянки. Причому зазвичай це пов’язано з якимись дрібницями. Але все одно неприємно.

Наприклад, вчора він подзвонив в обід і сказав, що забере мене після роботи. Ми збиралися заїхати в супермаркет і купити продукти. Ми живемо разом. Холодильник спорожнів. Я збиралася сама ввечері скупитися, але коли він сказав, що поїдемо разом, то дуже зраділа.

Чи не доведеться самій тягнути пакети? І що ви думаєте?

Я чекаю його після роботи, спізнюється вже на 15 хвилин. Дай думаю подзвоню, дізнаюся в чому справа? А він знаєте що? Затримався на роботі? А подзвонити не доля?
Чому я повинна сидіти на ганку і чекати його, як дура? Прикро, але поїхала додому сама, зайшла в магазин.

І таке буває дуже часто. На минулих вихідних він обіцяв мені, що ми поїдемо на ставок, дуже хотілося поплавати. Я весь тиждень тільки й жила цією думкою. А коли день настав, він раптом згадав, що потрібно терміново щось підремонтувати в машині, і пропав на весь день в техцентрі. На моє невдоволення відповів тільки – ну так вийшло.

До речі, цю фразу я чую досить часто. І коли ми не поїхали мені за новим босоніжками, тому що друзі покликали попити пиво. І коли я не змогла познайомити його з сестрою, яка була проїздом, а він просто забув.

І коли обіцяв купити хліба, але проїхав повз магазин. Здавалося б, це такі дрібниці. Але ж були і не тільки дрібниці.

Минулого місяця приїжджала моя мама. Її потрібно було забрати з вокзалу. Ми заздалегідь домовилися з ним, що він в перерві підїде. Точніше він сам запропонував – прям мій герой.

За 15 хвилин до прибуття маминого поїзда, він мені дзвонить і каже, що не вийде. Потрібно терміново їхати на інший кінець міста по роботі. Блін, ну ти ж знав, ти ж пообіцяв. Чому не відправити когось іншого? У його підпорядкуванні купа людей. Ні, мені довелося все кинути, і їхати за мамою на таксі.

А я в цей час готувала їсти, хотіла зустріти її, як годиться. Це випадок мене буквально вибісив. Гаразд я, але коли вже мова про близьких людей, так само не можна чинити.

Випадків схожих насправді ціла купа. Я просто не хочу довго все розповідати.
У мене таке відчуття, що для нього обіцянка – це порожній звук.

А як же: мужик сказав – мужик зробив? Я чула, що буває такий тип людей, яким обіцяти, як з гори котитися. Із серії: цар сказав – цар передумав. Але це ж не правильно, хіба ні?

Кожен раз, коли він мені щось обіцяє, я на нього розраховую. Я планую свої дні, підлаштовуючись під його обіцянки.

Наприклад, вчора мене двоє колег пропонували підвезти додому, але я відмовилася, тому що чекала його. Ось питається, на фіга воно мені?

У ті вихідні, коли ми збиралися поїхати купатися, я відмовилася від зустрічі з подругами. А ми давно хотіли сходити в кіно все разом, і роли поїсти. Як дура, сиділа вдома, чекала, коли він мені подзвонить і скаже, що все готово, можемо їхати.

Так і не дочекалася, прожила день даремно. Коли мама приїхала, я теж на нього розраховувала. Я б і сама її прекрасно зустріла, заздалегідь б поїхала на вокзал на автобусі, і не довелося б витрачатися на таксі туди і назад. Тобто я вже навіть фінансово від цього страждаю, а не тільки морально.

Але набагато сумніше інше. Це – регулярне почуття розчарування і образи. Ти ніби чекаєш, радієш, що ось який він у мене хороший. Віриш йому. А він майже кожен раз підводить.

Я намагалася з ним поговорити, але він тільки розводить руками. Таке відчуття, що намагається бути лицарем на білому коні, який завжди готовий допомогти. А за фактом просто – балабол. Чи я не маю рації?

Я ж не прошу його нічого обіцяти. Він сам це робить. Прямо-таки герой у плоті, поки не доходить до справи. І майже завжди його слова – це пшик.

Може, я сама винна? Може, взагалі не варто розраховувати на свого чоловіка?

І головне питання – а чи варто взагалі за такого виходити заміж?

Це лікується або це діагноз?

zhinka-bilia-monitora

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *