Що краще: знайти хорошого чоловіка чи виховати його?

пара-на-морі

Багато хто заздрить жінкам, а самі не хочуть возитися з мужиками.

У мене хороший чоловік. Це не я так стверджую, це все навколо говорять. Мої батьки, подруги, знайомі. Я не працюю, до сих пір вчуся на всіляких курсах (в/о вже є), хоча мені вже 30. Займаюся хоббі, зустрічаюся з подружками. Коли чоловік вільний, ми з ним їздимо до наших батьків, ходимо в кафешки і подорожуємо. Дітей поки немає, але вже плануємо. Цікаво, що він більше мріє про них, ніж я.

Раз у раз я чую, що мені пощастило. А чим пощастило? Думаєте, він завжди таким був? Фігушки. І на інших дівчат задивлявся спочатку, і щодо моєї роботи заїкався, і навіть іноді напідпитку повертався з роботи. Але все це в минулому.

У мене є уявлення про те, яким повинен бути чоловік, я його дотримуюсь і виховую свою другу половинку. Я в курсі всіх його справ на роботі, намагаюся ненав’язливо давати поради, як чинити в тій чи іншій ситуації. Жодного разу гірше не зробила. Поступово він звик довіряти мені, а я роблю все, щоб його не розчарувати.

Найлегше заздрити чужим сім’ям. Я вважаю, що треба просто виховувати свого чоловіка, але так, щоб він цього не помічав. Звичайно, тепер я можу назвати його годувальником і главою сім’ї. Але хто знає, що б у нас було, якби я робила все не так, як вважала за потрібне?
Надривалася б на роботі, народила купу діточок, терпіла його п’янки і зради і т.п.

Не буду розкривати всі свої фішки, але однією з них є – секс. Думаю, що дівчата зрозуміють мене. Не треба доводити справу до того, щоб чоловік шукав різноманітності на стороні.

Сім’я – це проект, який треба розпланувати і реалізовувати поступово. А мудра жінка зробить все так, щоб її чоловік був завжди на висоті. Я права, як думаєте?

para-na-mori

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *