Нерівний шлюб в наші дні

Мій хлопець не хоче брати гроші на весілля у батьків.

У мене є хлопець, ми подали заяву. Нам по 23 роки. Я з дитинства мріяла про гарне весілля. Вважаю, що ця подія – найважливіша для будь-якої дівчини. Хочу ресторан, багато гостей, гарна сукня, хорошу фотосесію і все інше. Я навіть склала приблизний сценарій і список гостей.

Але ось з’ясувалося недавно, що мій хлопець не планує шикарного весілля. Я розумію, що для чоловіка це все не так важливо, але чому не враховується моя думка?

Справа в тому, що він вирішив показати свої принципи, посварився з батьком і не хоче брати у нього гроші.

Ми студенти ще самі, у нас теж великих грошей немає, хоч і підробляємо обидва. Ну не хочеш – і не бери. Візьмемо у моїх в борг, потім розрахуємося.

Але тут він зовсім категорично проти. Уперся рогом – і ні в яку. Ну, кажу, давай тоді кредит в банку візьмемо. А він відповідає, що починати життя з боргів не збирається. Виходить, що і з боргами, і без боргів, ніяк наше спільна життя не почнеться.

Ніяк не думала, що мій шлюб почнеться зі сварки. Я надулася, перестала з ним розмовляти. Минув уже тиждень – він мовчить. Я теж не хочу перша дзвонити. Ось зараз ще не дружина, а він уже свій характер показує.
Що буде далі?

Я сумую і розумію, що люблю його. Дуже хочу вийти заміж саме за нього. Залишилося зовсім мало часу до одруження.

simja

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *