Моногамія або полігамія?

Нещодавно у мене з моєю дівчиною відбулася дивна розмова. Загалом, ми зустрічаємося вже кілька місяців, і все добре. Вона мені дуже подобається, і я навіть подумую про шлюб. Днями вона підійшла до мене і сказала, що хоче поговорити про наші стосунки.

Спочатку, я навіть подумав, що десь накосячили, але виявилося все ще дивніше.

Так ось, вона запитала, якими я бачу наші відносини, і чи є в них місце для сторонніх чоловіків і жінок. Я тільки почав думати, що їй мене мало і вона хоче завести ще коханця, як вона сказала, що хоче взаємної вірності.

Ну, тут якби і так проблем немає. Я їй не зраджую і не збирався, начебто. Але виявилося, що вона просто хотіла уточнити рамки дозволеного. Щоб в нашому житті не було ревнощів і образ. Типу з часом у мене може думка помінятися, і я захочу ще баб, а їй це не сподобається.

Я навіть зі своєю колишньою дружиною ніколи не вів таких розмов. Відчував себе, як школяр на іспиті. Не дуже приємні відчуття, скажу я вам. Але ж ми навіть не одружені.

Потім вона мене поцілувала, і попросила, щоб я подумав над її словами. І ось сиджу думаю, вже пару днів думаю.

Які є переваги у моногамного самця?

Ну, в принципі, вірна партнерка поруч, регулярний секс. Життя без зайвих образ і сварок, що теж не погано.

Взаєморозуміння з іншою людиною чи що?
Але не звучало чи з її боку це як наказ?
Чи не переборщила вона?
З чого вона взагалі вирішила встановлювати якісь рамки в наших відносинах?
Чи не зарано?

Поки я думав, вирішив і її запитати, що-як і чому.

Вона пояснила, що минулі її відносини розпалися через зради. Ні, вона принципово незраджує, тому що вважає, що це – найнижчий вчинок по відношенню до своєї коханої людини. Але вона чудово розуміє, що далеко не всі люди такі ж принципові в цьому відношенні, як вона. І зараз вона просто хотіла зрозуміти, чи готовий я до моногамної життя.

Типу любити тільки її, і спати тільки з нею. Тому що вона за цей час сильно до мене причепилася і не хоче, щоб наші відносини зіпсувалися через те, що я почну бігати за кожною спідницею. І все це говорило таке миле і трохи сумне обличчя.

Якщо, нехай буде моногамія.

Але де гарантії, що це не змінить час?
Як я можу обіцяти, що моя думка ніколи не зміниться?

На це вона відповіла, що якщо приймеш це рішення як власний вибір, то і прийняти його буде простіше. Це як кинути курити, наприклад, або зав’язати з бухлом. Головне зробити перший крок і потім тримати себе в руках. Зрозуміло, що будуть спокуси, але якщо кинув, так кинув.

Цікаво виходить, однак.

Я згадав свої стосунки з колишньою дружиною і колишніми подругами. Каюсь, зради були. Особливо напідпитку або від образи.

Так, можливо, що зараз хтось почне в мене кидатися тапками, типу ти – олень, вона тебе дресирує, під каблук намагається загнати. Блін, але ж це не так.

Це перша жінка, яка спокійно без істерик підійшла до мене і поговорила про те, яких вона хоче відносин зі мною. Зазвичай, баби просто лаються і влаштовують скандали, варто мені хоч просто подивитися в бік іншої жінки. А тут зовсім інше ставлення.

Я напевно все-таки за моногамію. В крайній мірі, будемо старатися. Тим більше що моя половинка дуже навіть апетитна, щоб заради неї зробити над собою зусилля.

zhinka-cholovik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *