Маленькі секрети для відносин на відстані

Днями до мене приходила в гості подружка. Ми давно з нею знайомі. Вона багато про мене знає. Тому її питання мене трохи спантеличили.

Вона запитала, як мені вдається так довго підтримувати відносини на відстані з моїм хлопцем. І правда давно, вже кілька років. Але все-таки вдається. Вона вважає, що це занадто складно і взагалі не потрібно. Що якщо чоловік не хоче бути поруч, то потрібно ставити крапку.

Зрозуміло, що частка істини є в її словах. Але як кинути чоловіка, якого ти дуже любиш? Просто взяти і викреслити його зі свого життя? Може і можна. Але я не уявляю як. Зате як підтримувати такі відносини, я мабуть знаю.

Насправді все досить просто. Чого потребує кожна людина? І чоловіки, і жінки? У підтримці, розумінні і ніжності. Все це зараз можна передати коханому навіть за допомогою телефону або ноута. Я якось не звертала на це уваги, але коли подруга запитала, все якось само стало на своє місце.

Ми живемо не разом, але ми разом кожен день. Ранок починається з повідомлення у вк, і закінчує день з побажання спокійної ночі. Наскільки я знаю, навіть подружжя, які живуть разом, часом забувають про такі дрібниці, але ж це так приємно. Ти прокидаєшся вранці, включаєш телефон, а там тебе вже чекає “Доброго ранку, моя крихітка”.

Мінімум один раз в день ми з ним розмовляємо по телефону. І так, тут вже доводиться трохи хитрувати.

По-перше, за час наших відносин я зрозуміла, що насправді чоловіків не особливо цікавить побутова бабська балаканина, тому якщо вже розповісти про щось, то про щось смішне і ненав’язливо. Не потрібно скаржитися, хіба що якщо зовсім щось сумне сталося. А нити по дрібницях? Це тільки відштовхує чоловіків, навіть тих що живуть з вами.

Під час розмови потрібно вміти ставити питання своєму молодому чоловіку, слухати його, навіть якщо це нудно. Адже коли він ділиться саме зі мною, то це особливо приємно. І до речі, можна багато цікавого дізнатися і про роботу його, і про ремонт машин, і про всякі політичні плітки. Загалом, це далеко не завжди нудно.

Зате коли чоловік виговориться, відчує від своєї половинку частку розуміння і підтримки, то йому вже не так сильно захочеться піти в який-небудь бар, щоб вилити душу випадковій знайомій. А вони це люблять, іноді і таке трапляється.

Візуальне спілкування не менш важливе. Тому пару раз в тиждень ми спілкуємося по відео. Правда, іноді бувають такі тижні, що і майже кожен день, але частіше на вихідних, з ноутів по скайпу, щоб можна було просто валятися на дивані і базікати, а не тримати телефон на витягнутій руці або намагатися примостити його зручніше, щоб не падав.

Такі відео-дзвінки дуже приємні. Ти бачиш міміку коханої людини, його усмішку, його очі. А іноді можна і побавитися з допомогою відео. Тут вже наскільки у кого вистачить фантазії. Всяке бувало.

А ще є така річ, як – еротичне листування. Тут вже без подробиць. Я думаю, що відправляти пікантні фоточки і загадкові повідомлення вміють всі. Просто не всі це використовують. І дуже даремно.

Такі речі, я вам скажу, не слабо підштовхують інтерес обох партнерів. І взагалі це дуже весело і хвилююче. Уявіть, що чоловік застряг у пробці по дорозі додому, і тут йому на телефон приходить повідомлення сексуального характеру або ваша фотографія з пустотливим поглядом?

Так, йому захочеться машину кинути і пішки додому піти. Зрозуміло, що це крайнощі, але в будь-якому випадку додому повертатиметься набагато приємніше. Правда, цілком можливо, що в перший раз у відповідь ви отримаєте щось типу «Мати, чи ти там зовсім здуріла?».

Мені іноді здається, що багато пар, які живуть в одній квартирі, не так багато спілкуються, як ми. І це по-своєму здорово. Так, звичайно, зворушливого спілкування, часом страшенно не вистачає. Але як правило, жінкам і в шлюбі не вистачає теплих слів, обнімашок і уваги. Ось, мені частіше не вистачає саме обнімашок. Всього іншого більш ніж достатньо.

Зате при кожній зустрічі кожен раз «обнімашки» все гарячі і приємніші.

Так чи погано зустрічатися на відстані? Гостьові шлюби завжди були, є і будуть. Поняття не маю, що буде далі. Але зараз я просто вирішила для себе насолоджуватися тим, що є. А що потрібно для цього, я вже вам розповіла.

zhinka-z-telefonom

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *