Цивільний шлюб – це всього лише ілюзія

І це в першу чергу повинні усвідомити жінки, адже саме вони розкидають свої звабливі тенети.

Цивільні шлюби в наші дні особливо популярні. Із серії, навіщо купувати корову, якщо вона і так дає молоко?

Хоча хтось лаконічно називає їх репетицією сімейних відносин. Красиво, правда? Але найцікавіше, як ці горезвісні цивільні шлюби починаються.

Найчастіше прихованим ініціатором є саме жінка. Вона знайомиться з чоловіком, ідеалізує його. Тобто бачить в ньому свого майбутнього чоловіка. І що вона робить?

Вона намагається здивувати його і порадувати усіма доступними способами. Красиві наряди, смачна їжа, чистий будинок, гарячий секс і т. п. Зрозуміло, що будь-якому хлопцю сподобається, коли перед ним викладаються на 100%. Часом це навіть заслуговує на повагу, і що він врешті-решт робить? Пропонує жити разом.

Начебто ініціатор він, але чи так це насправді?

А чому ні? Вона хороша і на все згодна. Будемо користуватися, поки дозволяє. Але чи любить він? Ні, швидше за вдячний за таке ставлення. Але що думає жінка? Якщо зараз не любить, то обов’язково полюбить завтра.

І так чоловік може прожити кілька місяців або навіть років. А чому ні? Секс шукати не потрібно, в будинку тепла постіль. Смачна їжа кожен день. Є, кому погладити його сорочки і випрати шкарпетки. Причому, вона навіть майже нічого не вимагає. Ну да, може часом поскандалити або покапризничати. Ну і що? Жінки такі жінки. Що з них взяти? Можна і потерпіти. Зате до сісечки можна вночі притиснутися. Приємно ж.

А що відбувається в цей час в голові у жінки? Ах, я вся така-розтака, все для нього, намагаюся кожен день, а він мене не цінує! Заміж не кличе! Ось гад! І поступово почуття йдуть на спад.

Без сумніву, бувають і такі ситуації, коли після декількох років співжиття вони все-таки можуть одружитися. Але чому це відбувається?

Тому що чоловік в якийсь момент розуміє, що він все-таки любить. Але так буває далеко не завжди. А частіше, якщо на горизонті з’являється інший залицяльник. Тут уже включається інстинкт хижака.

Набагато частіше після декількох років у цивільному шлюбі, вже через місяць після розставання чоловік одружується. Причому, його нова обраниця може бути навіть гірша за ту, з якою він прожив стільки років. Просто він полюбив. А коли чоловік любить, він хоче застовпити своє ставлення. І тут уже потрібен штамп в паспорті. Причому потрібен саме йому.

Що таке шлюб і сім’я по суті?

Так, в першу чергу це любов і розуміння. Але що важливіше – це жертовність по відношенню один до одного. Якщо жертвує собою і своїм часом заради коханої людини тільки один, а точніше одна, то це навряд чи колись закінчиться законними відносинами.

Але що ми жінки? Ми ж про це майже ніколи не замислюємося. Ми намагаємося все також обслужити і догодити ненаглядного. Ми не розуміємо, що тупо плутаємо вдячність і любов. Так, подяка – це теж гарне почуття. Але постаріти з нею удвох якось сумно. Чи не вважаєте?

Який же з усього цього слід зробити висновок? Особисто я вважаю, що всі ці перевірки відносин в цивільному шлюбі – це блеф. Це звичайне співжиття. Це руйнує надії на сім’ю, дітей і вірного чоловіка. Якщо жінка хоче стати законною дружиною і жити за чоловіком, як за кам’яною стіною, то погоджуватися на напівзаходи не потрібно.

Можна і довго зустрічатися зі своїм кавалером, проживаючи на різній території. Ніхто не змушує танцювати під дудку, яку ми самі ж купили. Якщо він захоче бути з вами, то і так буде. А битовуху ви і потім хлебнете. Куди поспішати?

Загалом, я виступаю проти цивільних шлюбів! 

Дівчата, не варто хомутати чоловіка. Не потрібно плутати вдячність і любов. Шукайте того, хто захоче відвести вас під вінець, вже через кілька місяців або навіть тижнів.

Це краще, ніж мучити себе роками в співжиття. Ой, сорі, в цивільному шлюбі.

simja-v-poli

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *